Więcej pamięci w iPhonie z pendrivem TRANSCEND

Stworzenie kopii zapasowej bądź skopiowanie danych z iPhone’a na MacBooka staje się łatwe i szybkie dzięki nowemu, poręcznemu pendrive’owi JetDrive Go 500 od TRANSCEND.

Szybko przenieś dane z iPhone’a

JetDrive Go 500 posiada złącze Lightning do podłączenia urządzeń mobilnych Apple oraz USB 3.1 Gen 1 do komunikacji z komputerami PC lub Mac. Umożliwia to prosty i szybki transfer danych pomiędzy urządzeniami przenośnymi a stacjonarnymi.

W przypadku złącza USB transfery sięgają 130 MB/s, co oznacza skopiowanie np. filmu o objętości 4 GB w ciągu 28 sekund. Dla zwiększenia kompatybilności wtyczka Lightning jest wydłużona względem standardowej. Umożliwia to bezproblemowe korzystanie z JetDrive Go 500 nawet w przypadku, gdy urządzenia mobilne są chronione przez obudowy ochronne o dużej grubości.

Apple MFi

Certyfikacja Apple MFi to gwarancja, że JetDrive Go 500 jest w pełni kompatybilny z urządzeniami opartymi na systemie iOS. Pendrive współgra z produktami Apple także pod względem stylistyki wystarczy zwrócić uwagę na  wygląd pendrive’a oraz dostępne kolory (złoty i srebrny).

Kopia zapasowa

Stworzenie kopii zapasowej oraz późniejsza jej synchronizacja są prostymi czynnościami z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji JetDrive Go. Jest ona dostępna do pobrania za darmo ze sklepu App Store.

Gwarancja i cena

Sugerowane ceny JetDrive Go 500 wynoszą 339 zł dla wersji 32 GB i 439 zł dla wariantu 64 GB. Produkty objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Specyfikacja:

Seria JetDrive Go 500
Wymiary 36,5 mm × 14,3 mm × 9 mm
Waga

5 g

Interfejs Lightning + USB 3.1 (Gen 1) Typu A*
Dostępne warianty pojemnościowe 32 GB 64 GB
Transfery** Lightning: 20 MB/s

USB: 130 MB/s

Obsługiwane urządzenia Apple iPhone 6s Plus, 6s, 6 Plus, 6, 5s, 5c, 5
iPad 4-tej generacji, Pro, Air 2, Air,
mini 4, mini 3, mini 2, mini
iPod touch 6-tej oraz 5-tej generacji
Temperatura pracy Od 0°C do 70°C
Dostępne kolory Srebrny i złoty
Certyfikaty Apple MFi, FCC, CE, BSMI, RCM, KC
Gwarancja 2 lata

                        *Oba złącza nie mogą działać równocześnie.
**Transfery mogą różnić się w zależności od zastosowanego sprzętu oraz oprogramowania.

Źródło: Informacja prasowa