W kuchni z trenerem Michał Wrzosek i kuchenne urządzenia Panasonic

Firma Panasonic ma ogromną przyjemność poinformować o rozpoczęciu współpracy z dietetykiem i trenerem personalnym Michałem Wrzoskiem. Seria filmów „Kuchnia Wrzoska” przypadnie do gustu nie tylko osobom, które na co dzień gotują zdrowo i dbają o swoją sylwetkę. Dla tych którzy wciąż wahają się, czy zmienić swój styl życia, Michał przygotował wiele doskonałych przepisów na pyszne i pełnowartościowe potrawy. Produkty Panasonic pozwolą przygotować je w prosty i szybki sposób!

MK-F800 – Idealnie świeże potrawy
Najnowszy robot firmy Panasonic to precyzyjne i eleganckie urządzenie. Jako uniwersalny sprzęt AGD pozwala przygotować potrawy na wiele sposobów. Przy tym gwarantując zawsze świeże składniki, które potrafi zamienić w widowiskowe i piękne potrawy.

Panasonic MJ-L500 – wyciśnij radość!
Sekret tego niezwykłego urządzenia tkwi w jego pracy. Wyciskarka Panasonic MJ-L500 nie szatkuje owoców, tylko rozgniata je i rozciera, dzięki czemu zachowują maksymalną ilość witamin i wartości odżywczych. Nie potrzeba już obierać swoich ulubionych owoców i warzyw przed przyrządzeniem pysznego napoju.

Panasonic NC-ZA1 – Doskonałe wymiary, idealne dopasowanie
Piękny i kompaktowy ekspres do kawy Panasonic ZA1 doskonale pasuje do każdej kuchni. Jest obsługiwany całkowicie od przodu, dzięki czemu przygotowanie wybornej kawy nigdy jeszcze nie było tak łatwe. Zaparz espresso, kawę latte lub cappuccino, dokładnie tak, jak lubisz. Po prostu ustaw program i gotowe!

Panasonic MX-ZX1800 – Świeże spojrzenie na wytrawną kuchnię
Daj upust swojej wyobraźni kulinarnej dzięki blenderowi wysokiej mocy – innowacyjnemu urządzeniu do przygotowywania potraw ze świeżych składników. Szeroki wybór programów i łatwe w obsłudze funkcje pozwalają przekształcić świeże i zdrowe składniki w pożywne potrawy i smaczne napoje.

Michał Wrzosek 2

Michał Wrzosek swoje zamiłowanie do sportu i zdrowego stylu życia rozwijał studiując na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie pracuje jako wykładowca na Akademii Instruktorów Sportu S4 i prowadzi indywidualne zajęcia z osobami, które chcą poprawić wygląd swojego ciała.
Nie wyobraża sobie życia bez sportu i odpowiedniego odżywania. Jego zdaniem te dwa aspekty mają ogromny wpływ na właściwe funkcjonowanie całego organizmu i w konsekwencji podnoszą jakość naszego życia. Jak sam mówi – „Nasze zdrowie i sylwetka – które zawsze powinny iść w parze – zależą wyłącznie od nas samych.”
„Moja pasja to pomaganie innym w realizacji celów związanych z kształtowaniem sylwetki oraz zdrowym i racjonalnym żywieniem. Co za tym idzie? Poprawa zdrowia oraz lepsze samopoczucie. Dzięki dużemu doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu poprzez szkolenia, każdego dnia jeszcze lepiej dbam o potrzeby swoich podopiecznych.” – przekonuje trener.

Zmianę swojego stylu życia warto zacząć od kuchni. Zrób to razem z Michałem Wrzoskiem i firmą Panasonic!

Wszystkich zainteresowanych produktami Panasonic, zdrową kuchnią i nie tylko zapraszamy do odwiedzenia profili Michała i jego strony internetowej:

Facebook:
https://www.facebook.com/DietetykSportowyMichalWrzosek/?fref=ts

Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCsmNMaZjnz52DSooPamqpZQ

WWW:
http://www.michalwrzosek.pl/

Źródło: informacja prasowa.