Te Święta będą smakować doskonale!

Każdy z nas uwielbia zapach świeżego chleba. Ta chwila, gdy w każdym zakamarku przystrojonego świątecznie domu rozchodzi się aromat drożdżowych wypieków, nadaje magicznego klimatu pięknym zimowym dniom.  Dwanaście potraw przygotowanych z sercem i pieczołowitością smakują doskonale i nieodłącznie przypominają czasy beztroskiego dzieciństwa.

Dzięki produktom Panasonic z kategorii małego AGD przygotujesz wspaniałe święta i zaskoczysz swoich bliskich idealnym smakiem wigilijnych potraw. Doskonałość jest sumą małych perfekcji, pamiętajmy o tym przygotowując świąteczną kolację. W dzisiejszym tekście przedstawiamy kilka urządzeń, które pozwolą przygotować zdrowe i smaczne potrawy dla najbliższych.

MK-F800 – Idealnie świeże potrawy
Najnowszy robot firmy Panasonic to precyzyjne i eleganckie urządzenie. Jako uniwersalny sprzęt AGD pozwala przygotować potrawy na wiele sposobów. Przy tym gwarantując zawsze świeże składniki, które potrafi zamienić w widowiskowe i piękne potrawy.

MK-F800 wyposażony jest w dotykowe menu, dzięki czemu z łatwością wybierzesz jeden z pięciu wstępnie ustalonych programów. Każda z funkcji pozwala na szatkowanie warzyw, mielenie mięsa, osuszanie sałatek, czy ucierania orzechów i grochu na pastę. Wszystko to możemy osiągnąć za pomocą jednego przycisku, nawet jeśli składniki, których używamy są zamrożone.

bread-maker-sd-zb2512-silver-slant

Wypiekacz do chleba SD-ZB2512 – zaczaruj swój dom zapachem świąt
Dzięki automatycznemu wypiekaczowi do chleba SD-ZB25152 firmy Panasonic codziennie można przygotować i cieszyć się zapachem świeżo upieczonego chleba. Wypróbuj nasze pyszne przepisy lub stwórz własne kompozycje chlebowe – naprawdę jest to łatwe i nie wymaga dużego wysiłku.

Ci z nas, którzy prowadzą zdrowy styl życia i starają się utrzymać zdrową dietę chcą mieć pewność, co znajduje się w naszym jedzeniu. Dzięki wypiekaczowi Panasonic nie ma miejsca na niespodzianki, ponieważ wiesz dokładnie, jakie składniki są zawarte. Nawet jeśli cierpisz na chorobę trzewną – nietolerancję glutenu – automatyczny wypiekacz do chleba jest właściwym wyborem. Program bezglutenowych mieszanek chlebowych zapewnia beztroską radość z jedzenia.

MJ – L500 – doskonałe soki nie tylko od święta
Sekret tego niezwykłego urządzenia tkwi w jego pracy. Wyciskarka Panasonic MJ-L500 nie szatkuje owoców, tylko rozgniata je i rozciera, dzięki czemu zachowują maksymalną ilość witamin i wartości odżywczych. Nie potrzeba już obierać swoich ulubionych owoców i warzyw przed przyrządzeniem pysznego napoju. Możemy wycisnąć koktajl wprost z wyżej wymienionych produktów.

Dodatkowy otwór umożliwia odseparowanie resztek, które wpadają do specjalnego pojemnika. Oprócz tego do zestawu dołączona jest nakładka do robienia sorbetów z zamrożonych owoców.

Stół zastawiony przysmakami jest tym co najbardziej kochamy w świętach. W tym roku pod choinkę z firmą Panasonic podaruj swoim najbliższym wszystko co najlepsze!

Źródło: informacja prasowa.