RAZER PRZEDSTAWIA FIREFLY – PODKŁADKĘ POD MYSZ Z PERSONALIZOWANYMI EFEKTAMI ŚWIETLNYMI

Razer™, lider na rynku urządzeń zintegrowanych i oprogramowania dla graczy, zaprezentował dzisiaj Razer Firefly. To pierwsza, twarda podkładka pod mysz z podświetleniem Chroma, przeznaczona specjalnie do gier. System podświetlenia Chroma zapewnia 16,8 milionów kolorów i szereg konfigurowalnych efektów do wybrania, takich jak rozświetlanie, powolne przejścia między kolorami czy falowanie barw.

Razer Firefly podświetlana jest wzdłuż lewej, prawej i dolnej krawędzi. Można ją zsynchronizować z innymi podłączonymi produktami Razer z serii Chroma, by uzyskać nieskończoną liczbę kombinacji kolorystycznych.

Zaprojektowany z dbałością o najwyższą jakość grania, z jakiej znany jest Razer, Firefly wykończony został mikroteksturą by podczas ruchu zapewnić równowagę między kontrolą a prędkością. Zoptymalizowana, refleksyjna wierzchnia warstwa zapewnia precyzyjne odzwierciedlenie ruchów myszy i natychmiastowy czas reakcji w grze.

„Razer Firefly zapoczątkuje nową kategorię wśród sprzętów wykorzystujących technologię Chroma.” mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Zaprojektowaliśmy Razer Firefly z najlepszych części możliwych do użycia w podkładce pod mysz, wraz z w pełni konfigurowalnym oświetleniem Chroma. Nikt nie mówił, że nie można wygrywać w wielkim stylu.”

Razer Firefly dołącza do pozostałych produktów wykorzystujących technologię Chroma, w tym nagradzanego Razer DeathAdder Chroma, myszy do gier Razer Naga Epic Chroma i klawiatury do gier Razer BlackWidow Chroma oraz headsetu Razer Kraken 7.1. Wszystkie produkty Chroma pozwalają na spersonalizowanie podświetlenia z wykorzystaniem 16,8 milionów kolorów oraz skonfigurowanie dodatkowych opcji umożliwiające personalizację urządzenia za pośrednictwem aplikacji Synapse. Synapse to dedykowana aplikacja, która pozwala skonfigurować kolor i efekt podświetlenia we wszystkich podłączonych urządzeniach z linii Chroma za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.

Razer Firefly zostanie podpięty pod Chroma SDK, pozwalając twórcom zintegrować zaawansowane efekty podświetlenia z ich grami, dzięki czemu rozgrywka stanie się jeszcze bardziej wciągająca.

Cechy produktu:
Mikroteksturowe wykończenie dla lepszej rozgrywki
Specjalnie zoptymalizowana powierzchnia dla poprawienia trackingu
Podświetlenie Chroma z opcjami personalizacji
Antypoślizgowe, gumowe wykończenie spodu podkładki
Integracja z Razer Synapse (w celu personalizacji podświetlenia Chroma)
Złocone złącze USB (by zasilić spersonalizowane podświetlenie Chroma)
Lekki kabel światłowodowy w oplocie o długości 2,1m
Przybliżone wymiary: 355 mm / 13.98-in. (Długość) x 255 mm / 10.04-in. (Szerokość) x 4 mm / 0.16-in. (Wysokość)
Przybliżona waga: 380 g / 0.84 lbs

Wymagania Sprzętowe:
PC lub Mac ze złączem USB
Windows® 8 / Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8-10.10)
Połączenie z Internetem
100MB wolnego miejsca na dysku
Rejestracja Razer Synapse (wymagająca działającego e-maila), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie z Internetem są wymagane w celu aktywowania wszystkich funkcji produktu oraz w celu aktualizacji oprogramowania. Po aktywacji, dostępny jest pełen zakres funkcjonalności, nawet w opcjonalnym trybie offline.

Cena: US: $59.99/EUR: 74.99€
Dostępność: Sklep Razer – Pre-Order

Świat – Czerwiec 2015

Źródło: Informacja prasowa