Plantronics BACKBEAT GO 600 – bezprzewodowe słuchawki zapewniające wyjątkowy dźwięk w korzystnej cenie

Plantronics, pionier w dziedzinie rozwiązań audio i technologii ubieralnych, ogłosił wprowadzenie serii BackBeat GO 600 – wyjątkowych bezprzewodowych słuchawek nausznych wyposażonych w unikalne funkcje i stworzonych z myślą o miłośnikach muzyki, a zarazem dostępnych w przystępnej cenie.

Aby dostarczyć melomanom wrażeń, jakich oczekują, słuchawki BackBeat GO 600 zostały wyposażone w podwójny korektor graficzny, który pozwala użytkownikowi wybierać pomiędzy trybem Bass Boost (wzmocnione basy) i Balanced (zrównoważone basy).Tryb Balanced EQ zapewnia autorską jakość dźwięku Plantronics, która dostarcza najlepsze możliwe brzmienia niezależnie od gatunku muzycznego. Przełączanie pomiędzy dwoma trybami odbywa się za pomocą jednego guzika – funkcja rzadko dostępna w słuchawkach z tej półki cenowej. BackBeat GO 600 cechuje smukła, lekka konstrukcja z pałąkiem na głowę i wyściełanymi nausznikami pokrytymi pamięciową gąbką. Zapewniają idealną równowagę pomiędzy wygodą a izolacją, dając bogaty dźwięk i minimalizując rozpraszające czynniki.

„Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu słuchawek i bezprzewodowych technologii premium sprawia, że Plantronics ma wszelkie potrzebne kompetencje, by dostarczyć miłośnikom muzyki najlepszy stereofoniczny dźwięk w przystępnej cenie.” – powiedział Greg Miller, dyrektor do spraw zarządzania portfolio Personal Solutions w firmie Plantronics. – „Głównym celem marki Plantronics jest zapewnienie wszystkim naszym urządzeniom najwyższej jakości dźwięku, porównywalnej z tą, która cechuje nasze produkty premium.”

BackBeatGO 600 Khaki Hero

Dodatkowe właściwości BackBeat GO 600:

• Wytrzymała bateria, która zapewnia do 18 godzin bezprzewodowego słuchania po jednym naładowaniu baterii
• Do 10 m zasięgu Bluetooth po połączeniu z kompatybilnym smartfonem lub tabletem
• Składane na płasko nauszniki ułatwiające transport i noszenie na szyi podczas przerw w korzystaniu ze słuchawek
• Etui do transportu, kabel ładujący USB oraz kabel audio do słuchania muzyki w dowolnym momencie, nawet po rozładowaniu baterii
• Specjalne kontrolery na nausznikach, które umożliwiają szybkie zatrzymywanie/włączanie, przełączanie utworów, regulację głośności i odbieranie telefonów
• Mikrofon z szerokopasmowym dźwiękiem zapewnia wyraźny głos; możliwość głosowego odbierania telefonów dzięki kompatybilności z Siri, Google Now i Cortana.

Ceny i dostępność
Seria BackBeat GO 600 będzie dostępna już wkrótce w cenie $99,99 USD, w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, khaki, granatowej i szarej. Więcej informacji na plantronics.com.

Źródło: informacja prasowa.