Ostatnia szansa aby wziąć udział konkursie MSI i wygrać zestaw LEGO Sokół Millennium

Gwiezdna promocja i konkurs MSI – wczuj się w Mistrza Yodę i zgarnij zestaw LEGO Sokół Millennium!
MSI, światowy lider w dziedzinie komputerów PC, w tym roku zaprezentował nową serię laptopów wyposażonych w procesory Intel Core 12. generacji. Sprzęt ten został oznaczony jako „Meta-Ready”. Oznacza to, że nowe laptopy MSI są gotowe na VR-ową rewolucję, jaką ma być Metaverse.

Z tej okazji, aż do 14 czerwca, trwa specjalna promocja zatytułowana MSI GAMEVERSE, w której to wybrane laptopy MSI można nabyć w atrakcyjnych cenach. Przy zakupie biorących udział w promocji notebooków 30 pierwszych osób otrzyma dodatkowe nagrody o wartości nawet 730 złotych. Do zdobycia są m.in. kody do gry LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów, plecaki MSI Air Backpack czy gamingowe myszki MSI M99.

Weź udział w konkursie MSI i wygraj LEGO Sokół Millennium!
Prawdziwą gratką jest jednak konkurs, w którym główną nagrodą jest zestaw LEGO Sokół Millennium. Składa się on z ponad 7,5 tysiąca elementów i jest wyceniany na 3 749 złotych. Wartość wszystkich nagród w konkursie to prawie 6 000 złotych. Głównym zadaniem konkursowym jest napisane trzyzdaniowego tekstu reklamy notebooków MSI w języku stylizowanym na Mistrza Yodę. Swoje zgłoszenia można przesyłać do 31 maja. Więcej informacji na temat konkursu na specjalnej stronie konkursowej.

 

Źródło: Informacje prasowe