Odkryj minimalistyczny zestaw MK470 od Logitech w nowym – różowym – kolorze

Zestaw MK470 – najlepszy duet minimalistów stworzony z myślą o Twoim stylu życia

Nowy rok, nowa przestrzeń do pracy? MK470 od Logitech to bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy, który wyróżnia się prostotą i minimalistycznym wzornictwem. Międzynarodowy bestseller – teraz dostępny w kolorze różowym – tworzy nowoczesny komplet akcesoriów, który wygląda i działa doskonale. Jest idealny, aby poprawić nastrój i zwiększyć produktywność.

Zmienia sposób tworzenia, pracy i zabawy

Nowa, różowa kolorystyka w połączeniu z najlepiej sprzedającym się minimalistycznym zestawem MK470 tworzy przestrzeń pracy, w której naprawdę każdy chce spędzać czas.

Klawisze o niskim profilu zapewniają płynne pisanie – jak na laptopie – a dodatkowo są bardzo ciche, co oznacza spokojną pracę dla nas i całego otoczenia.

Odbiornik USB typu plug-and-play dba o silne połączenie bezprzewodowe o zasięgu 10 metrów, co pozwala na pracę przy czystym, wolnym od kabli biurku.

Dzięki 18-miesięcznej żywotności baterii w przypadku myszy i 36-miesięcznej w przypadku klawiatury można spokojnie zabrać zestaw MK470 w dłuższą podróż, bez obaw o ich rozładowanie.

 

Źródło: Informacje prasowe