Nowy trymer do zarostu Stainless Steel Advanced: wielofunkcyjne urządzenie dla mężczyzn żyjących na pełnych obrotach

rodzinne przedsiębiorstwo Wahl, wynalazca pierwszej na świecie maszynki elektromagnetycznej, idzie naprzód w swoich innowacjach i wypuszcza na rynek drugą generację trymerów do zarostu Stainless Steel. Wyposażona w dodatkowe funkcje, ta maszynka cztery w jednym posiada niezwykle elegancki design i spełnia wszystkie oczekiwania aktywnego mężczyzny. Wielofunkcyjny Stainless Steel Advanced posiada wiele nakładek, które umożliwiają precyzyjne trymowanie, a zarazem podcinanie gęstej brody.

W trosce o mężczyznę, jego czas oraz wygodę, firma Wahl stworzyła trymer Stainless Steel Advanced, idealny do łatwego stylizowania każdego rodzaju zarostu. To urządzenie posiada trzy nakładki do łatwego cięcia (1,5 mm, 3 mm oraz 4,5 mm) dla niezwykle precyzyjnych efektów oraz 8 nakładek T-blade (od 3 mm do 25 mm), dzięki którym golenie jest szybkie, a dzięki szerokim ostrzom – jeszcze bardziej efektywne. Co więcej, dzięki nakładce do cięcia o sześciu pozycjach (2 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm oraz 12 mm) możliwe jest również cięcie nie tylko zarostu, ale i delikatnych włosów.

4425f5de-2937-48e0-908f-4a2987d63976augure

Trymer ten jest bardzo wydajny, dzięki swojemu litowo-jonowemu akumulatorowi, i gwarantuje 4 godziny użytkowania po zaledwie godzinie ładowania. Dodatkowo, funkcja ekspresowego ładowania zadowoli mężczyzn żyjących na pełnych obrotach (1 minuta ładowania to 3 minuty golenia). Lampka na urządzeniu zaczyna migać kiedy bateria jest słaba, co pozwala uniknąć niemiłej niespodzianki w postaci wyładowanej baterii, na przykład w podróży.

Trymer wykonany jest z najlepszej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, i posiada w komplecie stojak, na którym mężczyzna z dumą i przyjemnością ustawi Stainless Steel Advanced w łazience. Szary kolor tego nowego modelu nadaje mu eleganckiego i męskiego wyglądu.

Trymer Wahl Stainless Steel Advanced jest dostępny w sugerowanej cenie 499 PLN brutto.

Źródło: Informacja prasowa.