Midiapolis. Twój bilet do świata e-booków

Midiapolis to więcej niż internetowa księgarnia z e-publikacjami. To innowacyjna platforma dystrybucji produktów cyfrowych, która przypadnie do gustu miłośnikom e-czytania. Prosta w obsłudze i z ciekawą ofertą. Zaprojektowana z myślą o czytnikach e-booków.

Firma Arta Tech, producent czytników inkBOOK oraz właściciel marki MIDIA, uruchomiła sklep internetowy Midiapolis. Miłośnicy e-czytania znajdą tam wszystko czego potrzebują: najnowsze modele czytników, e-książki oraz audiobooki. Midiapolis oferuje szybkie zakupy 1-kliknięciem, kopię zapasową e-publikacji zawsze dostępną na dysku internetowym oraz nowoczesny i przyjazny smartfonom interfejs Responsive Web Design. Dzięki niemu serwis sklepu dopasowuje się do przeglądarki i rozdzielczości ekranu, niezależnie od tego czy korzystamy z niego na komputerze, czy na urządzeniu mobilnym.

001_Midiapolis_inkBOOK_Obsidian

Dla czytników inkBOOK przewidziano również dostęp do Midiapolis z poziomu aplikacji mobilnej, dostosowanej do ekranów wykonanych w technologii e-papieru (E Ink). Z dedykowanej aplikacji mogą skorzystać użytkownicy wszystkich czytników inkBOOK obecnej generacji (Classic, Onyx i Obsidian). W przyszłości będzie ona również dostępna dla nowych modeli urządzeń. Jedną z kluczowych cech sklepu Midiapolis jest możliwość kupienia e-publikacji pojedynczym kliknięciem. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne z perspektywy czytelnika, ponieważ może zacząć czytać nowości i bestsellery w ciągu zaledwie kilku chwil. Pod tym względem Midiapolis wprowadza do Polski zupełnie nowy standard obsługi, porównywalny do usług oferowanych w niektórych krajach przez takich gigantów jak choćby Amazon.

W sklepie Midiapolis można również nabyć bezpośrednio od producenta wszystkie aktualnie dostępne w sprzedaży modele czytników inkBOOK, ale również zegarki sportowe z GPS inkWATCH, tablety MIDIA oraz dedykowane do nich akcesoria. W ofercie poza e-bookami są również audiobooki.

Zarejestrowani klienci otrzymują wiele dodatkowych funkcjonalności, m.in.: powiadomienia o zmianie cen produktów, ich dostępności i promocjach na wyłączność. Mają również możliwość tworzenia własnej listy życzeń oraz ekspresowego zapoznania się z bezpłatnymi fragmentami e-publikacji, bez potrzeby pobierania plików na urządzenie. Osoby mieszkające poza granicami Polski, mogą skorzystać z preferencyjnych cen, gdyż podatek VAT naliczany jest automatycznie na bazie lokalizacji geograficznej użytkownika. Przykładowo klienci będący np. we Włoszech mogą nabyć produkty z niższym, 4% podatkiem VAT.

Źródło: Informacja prasowa.