JLab Epic Lab Edition: Słuchawki dla Wymagających

Popraw swoje wrażenia słuchowe dzięki najnowszym bezprzewodowym słuchawkom Epic Lab Edition marki JLab. Te douszne słuchawki TWS są najlepszym dowodem na zaangażowanie firmy w jakość i innowacyjność. Są wyposażone w podwójne przetworniki hybrydowe i oferują uznaną przez audiofilów krzywą dźwięku Knowles® Preferred Listening Response. Docenią je zarówno profesjonaliści, jak i audiofile, którzy przykładają wagę do najwyższej jakości dźwięku.


Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak technologia inteligentnej aktywnej redukcji szumów, będziesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez zakłóceń z otoczenia, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Jeśli wokół Ciebie panuje duży hałas, włącz Smart ANC. Jeśli chcesz dobrze słyszeć kogoś innego, możesz łatwo wyłączyć tę funkcję. Jeśli chcesz, by nadal docierały do Ciebie wszystkie dźwięki z otoczenia, wybierz tryb Be Aware. Dzięki tym słuchawkom możesz słyszeć przejeżdżające samochody i czuć się bezpiecznie na drodze. Technologia Multipoint umożliwia bezprzewodowe podłączenie słuchawek do dwóch różnych urządzeń jednocześnie. Dzięki temu można słuchać ulubionych utworów na telefonie i łatwo przełączać się na przychodzącą rozmowę wideo na laptopie.


Wbudowany mikrofon i kontrola dotykowa umożliwiają łatwe zarządzanie połączeniami i muzyką bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. Korzystanie ze wszystkich funkcji słuchawek ułatwia intuicyjna aplikacja JLab na smartfon. 


Rozładowane słuchawki? Nie będziesz się już o to martwić z JLAB Epic Lab Edition, które wyróżniają się ekstremalnie długim czasem pracy baterii. Na jednym ładowaniu słuchawka wytrzymuje ponad 13 godzin, a w połączeniu z eleganckim etui ładującym można słuchać ulubionej muzyki lub podcastów i bezprzewodowo prowadzić rozmowy telefoniczne przez ponad 56 godzin*! I co nie bez znaczenia, słuchawki można ładować bezprzewodowo podczas ładowania etui lub za pomocą wbudowanego przewodu USB-C. 

Dzięki wykorzystaniu kodeków AAC (iOS) oraz LDAC (Android), słuchawki zapewniają perfekcyjne brzmienie dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Ciesz się muzyką odtworzoną z oszałamiającą wyrazistością. Podwójne, hybrydowe przetworniki zapewniają bogate basy i niskie częstotliwości, a zrównoważony przetwornik armaturowy Knowles® zapewnia znakomite wysokie częstotliwości. To połączenie przetworników zapewnia niezrównaną i krystalicznie czystą jakość dźwięku.Jlab Epic Lab Edition oferują również wsparcie dla dźwięku przestrzennego, a zastosowane w nich rozwiązanie Spatial Audio zapewnia kompatybilność z technologiami Dolby Atmos, Tempest 3D AudioTech i Windows Sonic.


Funkcja Google Fast Pair zapewnia łatwe parowanie słuchawek z telefonem, natomiast rozwiązanie Multipoint umożliwia sparowanie słuchawek z dwoma telefonami. Równie wygodnym rozwiązaniem jest funkcja automatycznego pauzowania muzyki po wyjęciu słuchawki z ucha i wznawiania jej po ponownym włożeniu słuchawki.


Każde ucho jest inne, dlatego w zestawie jest aż 6 sześć par silikonowych oraz piankowych końcówek zapewniających idealne dopasowanie. Słuchawki są również odporne na pot i kurz zgodnie z normą IP55. Nie podrażniają uszu i doskonale sprawdzą się podczas treningów w terenie.


Innowacyjny design słuchawek JLab Epic Lab Edition pozwala na komfortowe noszenie przez długie godziny, zapewniając idealne dopasowanie i stabilność, nawet podczas wyjątkowo aktywnego użytkowania. Wytrzymała konstrukcja gwarantuje, że słuchawki są gotowe sprostać każdemu wyzwaniu, zachowując jednocześnie niezrównaną jakość dźwięku. 


Podsumowując, słuchawki JLab Epic Lab Edition są idealnym wyborem dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości dźwięku, doskonałego komfortu noszenia i zaawansowanych funkcji. To niezastąpiony towarzysz zarówno podczas pracy, treningu, jak i relaksu, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

*dla włączonego ANC czas odtwarzania wynosi odpowiednio 9+ oraz 36+ godzin.

źródło: informacje prasowe