JBL Under Armour Sport Wireless Train

Bezprzewodowe nauszne słuchawki JBL Under Armour Sport Wireless Train zaprojektowano do użytku w siłowni. Są odporne na pot (stopień ochrony IPX4) i stworzono je we współpracy ze sportowcami. Wbudowany akumulator zapewnia do 16 godzin pracy, a funkcja szybkiego ładowania pozwala już po 5 minutach ładowania korzystać ze słuchawek przez godzinę. Akumulator ładuje się do pełna w dwie godziny.
UA Super Vent to nausznice z lekkiej oddychającej i szybkoschnącej tkaniny, które można odpiąć i prać ręcznie. Materiał na pałąku zapewnia komfort i maksymalną stabilność.
Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie technologii TalkThru, która umożliwia za naciśnięciem przycisku obniżyć poziom głośności muzyki i aktywować mikrofon czuły na mowę. W ten sposób można rozmawiać ze swoim trenerem czy inną osobą, z którą się trenuje, bez konieczności zdejmowania słuchawek. Panel sterowania znajduje się na obudowie słuchawek. Pozwala to na kontakt z otoczeniem bez zdejmowania słuchawek.
Słuchawki wyposażono w przetworniki o średnicy 40 mm. W zestawie znajduje się przewód audio do użytkowania pasywnego oraz mocne etui ochronne.

cl5DMbmw

Specyfikacja techniczna:
Przetworniki dynamiczne: 40 mm
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia: 16 – 20,000 Hz
Wersja Bluetooth® i profile: 4.1, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2
Częstotliwość Bluetooth® i moc: 2.402 GHz – 2.48 GHz, Typ akumulatora: litowo-jonowy (3.7 V, 610 mAh)
Czas pracy: do 16 godzin
Czas ładowania akumulatora:
szybkie ładowanie: 5 minut = 1 godzina pracy;
2 godziny – od rozładowanego akumulatora do w pełni naładowanego
W zestawie: etui ochronne, przewód do ładowania, przewód audio
Sugerowana cena detaliczna: 849 zł

Źródło: informacja prasowa.