JBL Reflect Contour 2

JBL Reflect Contour 2 to bezprzewodowe słuchawki sportowe stworzone i dopasowane dla osób, które intensywnie trenują!

Każdy trening z pewnością będzie prostszy z bezprzewodowymi słuchawkami, które nie tylko brzmią świetnie, ale również wpisują się w styl aktywnego życia. JBL Reflect Contour 2 charakteryzują się lekką i odporną na pot konstrukcją z aluminiowymi obudowami oraz zausznymi pałąkami, które sprawiają, że słuchawki szybko są gotowe do użytku.

W zestawie znajdują się trzy rozmiary nakładek Freebit™, które doskonale dopasowują się do ucha użytkownika. Ponadto trzyprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwala na pełną kontrolę nad muzyką i połączeniami telefonicznymi. Użytkownik może też wygodnie uzyskać dostęp do asystenta głosowego jednym dotknięciem przycisku. Wbudowany akumulator pozwala słuchać legendarnego brzmienia JBL nawet przez 10 godzin! Natomiast odblaskowy przewód sprawia, że użytkownik jest lepiej widoczny podczas nocnych treningów. Sławne na całym świecie, legendarne brzmienie JBL było udoskonalane przez ponad 70 lat, by stać się najdokładniejszą i najbardziej rozpoznawalną ścieżką dźwiękową dedykowaną aktywnemu trybowi życia.

Wbudowany akumulator wystarcza nawet na 10 godzin pracy i wyposażony jest w funkcję szybkiego ładowania – 15 minut ładowania wystarcza na godzinę odsłuchu. Dzięki temu słuchawki towarzyszyć mogą użytkownikowi od porannego treningu przez cały dzień pracy.

Reflect_Contour2_Green-1605x1605px

JBL Reflect Contour 2 bardzo dobrze dopasowują się do ucha dzięki technologii Dual Lock – połączenie nakładek FreebitTM i zausznych pałąków zapewnia stabilność oraz komfort użytkowania, nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Dodatkowo elastyczne silikonowe końcówki oraz opatentowane nakładki FreebitTM występują w trzech rozmiarach, co pozwala perfekcyjnie dopasować słuchawki do ucha i uzyskać najlepsze możliwe brzmienie.

JBL Reflect Contour 2 są też odporne na pot i posiadają klasę wodoodporności IPX5. Można zatem trenować jeszcze intensywniej!

Specyfikacja techniczna:
Przetwornik dynamiczny o średnicy 5,8 mm
Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 22 kHz
Impedancja: 14 ohm
Czas odtwarzania: do 10 godzin
Złącza: Przewód micro USB do szybkiego ładowania.
Obsługiwane profile: BT 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, kodek SBC
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
Moc nadajnika Bluetooth: < 4 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy z ogniwami cylindrycznymi (3,7 V 2 x 85 mAh)
Masa: 18 g

Sugerowana cena detaliczna brutto: 429 zł

Źródło: informacja prasowa.