ART G-04 – nowe uchwyty dla głośników satelitarnych

Firma ART poszerzyła ofertę akcesoriów RTV o nowy uchwyt dla głośników satelitarnych. Ścienny model G-04 umożliwia montaż głośników o wadze do 25 kilogramów i maksymalnej szerokości 280 milimetrów. Ułożenie zamontowanych urządzeń można regulować w zależności od własnych preferencji.

Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej – uchwyt, ułatwi montaż głośników satelitarnych o szerokości od 137 do 280 mm. Poza domowym użytkiem, z powodzeniem można zastosować go również w salach konferencyjnych, wykładowych czy małych salach występowych.

art_g-04_infografika

Przymocowany do ART G-04 głośnik można regulować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Nachylenie urządzenia waha się w przedziale od -7 do 7 stopni. Obrót jest dostępny w zakresie 360 stopni. Odległość uchwytu od ściany to 152 mm. Model ten posiada także blokadę, zabezpieczającą głośnik przed zsunięciem. Wymiary uchwytu ART G-04 to 142x152x135-280mm. Zaciski wyłożono miękką otuliną, chroniąc w ten sposób obudowę głośnika przed zarysowaniem.

O estetykę montażu dba system prowadzenia kabli oraz maskownica płyty instalacyjnej. Całość jest wykonana z metalu malowanego proszkowo. W każdym zestawie znajdują się dwa uchwyty oraz komplet śrub montażowych. Nowość objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 189 PLN brutto.

Źródło: Informacja prasowa.