ULEPSZANIE ZAKOŃCZONE! STARCRAFT®: REMASTERED JUŻ DOSTĘPNY

Krążowniki i korsarze są w gotowości bojowej, a zerglingi ruszają do szturmu. StarCraft®: Remastered, stworzona z pieczołowitością i umiłowaniem modernizacja klasycznej strategii czasu rzeczywistego od Blizzard Entertainment, wraz z legendarnym dodatkiem Brood War®, jest JUŻ DOSTĘPNA. Grę można kupić w wersji cyfrowej na stronie www.starcraft.com oraz w sklepie Blizzard.

StarCraft i Brood War, powszechnie uważane za najbardziej wpływowe gry strategiczne wszechczasów, opowiadają historię pierwszej kosmicznej wojny między trzema frakcjami: pochodzącymi z Ziemi terranami, władającymi mocami psioniczymi protosami i połączonymi świadomością zbiorową zergami. StarCraft: Remastered pozwoli graczom na nowo poznać sagę opowiadającą o tak kultowych postaciach jak Jim Raynor, Tassadar i Kerrigan. Grę wzbogacono o ulepszoną grafikę 4K, zremasterowaną warstwę dźwiękową oraz ilustrowane przerywniki fabularne.
StarCraft: Remastered charakteryzuje się tą samą, legendarną rozgrywką, która uczyniła z pierwszej części sagi StarCraft kanon e-sportowej rywalizacji na niemal dwie dekady. Klasyczna rozgrywka została uzupełniona o nowe funkcje sieciowe, które unowocześniają tryb wieloosobowy i wprowadzają go w nową erę. Wersja Remastered zapewni graczom dostęp do nowego systemu meczowego i rankingowego oraz zapisów w chmurze, a także pełną zgodność trybu wieloosobowego z klasycznymi wersjami StarCraft i Brood War.

„Zdajemy sobie sprawę, jak wiele StarCraft i Brood War znaczą dla naszej społeczności na całym świecie, dlatego naszym głównym celem przy StarCraft: Remastered było ulepszenie jak największej liczby elementów przy jednoczesnym zachowaniu klasycznej rozgrywki, z której słynie StarCraft” – powiedział Mike Morhaime, współzałożyciel i prezes zarządu Blizzard Entertainment. „Bez względu na to, czy jesteście weteranami gry StarCraft, czy to wasz pierwszy kontakt z wprowadzeniem do sagi, liczymy, że powrót do sektora Koprulu spodoba wam się tak bardzo jak nam”.

StarCraft: Remastered zapewni graczom cały arsenał nowych aktualizacji i funkcji, do których zaliczają się:
• Pełna graficzna modernizacja oryginalnej wersji gry StarCraft i dodatku StarCraft: Brood War®.
• Wsparcie dla rozdzielczości szerokoekranowych aż do 4K UHD.
• Nowy system meczowy i rankingowy.
• Profile graczy z indywidualnymi statystykami.
• Zapisywanie w chmurze postępów kampanii, skrótów klawiszowych i powtórek.
• Zremasterowana muzyka i dźwięki.
• Przełączanie między zmodernizowaną i klasyczną wersją gry jednym przyciskiem!

StarCraft: Remastered jest już dostępny w wersji cyfrowej na komputerach z systemem Windows® oraz na komputerach Mac® w cenie 14,99 EUR w następujących pełnych wersjach językowych: angielskiej, francuskiej, niemieckiej, hiszpańskiej (europejskiej i z Ameryki Łacińskiej), włoskiej, polskiej, rosyjskiej, brazylijskiej odmianie języka portugalskiego, koreańskiej, japońskiej oraz chińskiej (uproszczonej i tradycyjnej). Grę StarCraft: Remastered można kupić lub dowiedzieć się o niej więcej na stronie www.starcraft.com.

Źródło: informacja prasowa.