Nowe banki energii TP-LINK – Twoje źródło energii w drodze

W rok po debiucie modelu TL-PB10400 TP-LINK uzupełnia serię banków energii o dwa kolejne urządzenia – mniejsze, lżejsze i bardziej poręczne. Niewielkie rozmiary i biało-niebieska stylistyka sprawiają, że prezentują się elegancko i oryginalnie. Przykuwają jednak uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim mocną specyfikacją. Pojemne ogniwa zapewniają dostęp do energii zawsze, gdy jej potrzebujesz.

Model TL-PB5200 został wyposażony w akumulator o pojemności 5200 mAh, co pozwala na średnio dwa pełne naładowania smartfona (w zależności od pojemności baterii zasilanego urządzenia). Technologia inteligentnego ładowania identyfikuje urządzenie i dzięki mocnemu złączu USB, które odpowiednio dostosowuje natężenie prądu, bank energii ładuje je w najkrótszym możliwym czasie. TL-PB5200 nie tylko szybko zasili Twój smartfon, ale też sam sprawnie się ładuje. Aby jego akumulator był pełny w 90%, wystarczy ładować go niecałe 2 godziny przy użyciu zasilacza 5V/2,4A. Na urządzeniu znajdują się także 4 diody wskazujące poziom naładowania.

TL-PB5200_3

TL-PB2600 to najmniejszy bank energii z serii – rozmiarami i kształtem przypomina szminkę do ust. Został wyposażony w akumulator o pojemności 2600 mAh, co pozwala mniej więcej na jedno naładowanie smartfona. Model ten jest idealnym awaryjnym źródłem energii, które zmieści się w kieszeni marynarki czy niewielkiej damskiej torebce. Dyskretna dioda pozwala sprawdzić stan baterii urządzenia.

W przypadku obu modeli TP-LINK zadbał o wysoki poziom bezpieczeństwa, za który odpowiada 6 układów, chroniących urządzenia przed spięciami, przepięciami, przetężeniami, przeładowaniami, wyładowaniami i przegrzewaniem. Dodatkowo wysokiej klasy podzespoły gwarantują minimalne straty energii podczas ładowania.

Nowe banki energii TP-LINK współpracują z większością urządzeń mobilnych, takich jak tablety, smartfony i inne urządzenia ładowane napięciem 5V przez port USB.

Banki energii TL-PB5200 oraz TL-PB2600 są już dostępne w sprzedaży. Produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Aby zapoznać się z rodziną banków energii TP-LINK, zapraszamy na stronę internetową http://www.jedynybank.pl/

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Model TL-PB5200 TL-PB2600
Wydajność 5200mAh 2600mAh
Moc na wejściu i wyjściu 5V/2,4A 5V/1A
Interfejs 1 port Micro USB, 1 port USB2.0 1 port Micro USB, 1 port USB2.0
Przyciski Włącznik wyświetlania stanu baterii Włącznik wyświetlania stanu baterii
Rozmiar 92,7×53,5×22,0 mm 93,5 x 25,6 x 25,6 mm
Waga 135g 68g

 Źródło: Informacja prasowa