MECZYK WYGRANY, KURCZAK PODANY… NA TACY Z KOLEKCJĄ URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH RAZERA Z MOTYWAMI GRAFICZNYMI PUBG: BATTLEGROUNDS

Firma Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, we współpracy z KRAFTON, Inc., kolektywem niezależnych studiów tworzących gry i wydawcą popularnego PUBG: BATTLEGROUNDS, poinformowała o premierze długo wyczekiwanej kolekcji sprzętu dla graczy inspirowanej PUBG: BATTLEGROUNDS.

„Razer był podekscytowany współpracą z KRAFTONEM przy tej fascynującej kolekcji” – powiedział Addie Tan, Associate Director of Business Development w Razerze. „Kiedy połączysz nasze doświadczenie w dziedzinie urządzeń peryferyjnych do grania z ich innowacyjnym podejściem do wciągającej rozgrywki, to dostaniesz nową, odlotową kolekcję, która odbije się wielkim echem wśród graczy na całym świecie”.

 

Cała kolekcja została zaprojektowana po to, aby podnieść jakość wrażeń z rozgrywki w PUBG: BATTLEGROUNDS. Każda część zestawu wykonanego w trakcie współpracy to połączenie kreatywności KRAFTONA i niezrównanej jakości Razera. Nowa kolekcja jest wypełniona ulubionymi przez fanów Razera urządzeniami peryferyjnymi, a w jej skład wejdą: bezprzewodowa mysz esportowa Razer Viper V2 Pro, optyczna klawiatura gamingowa Razer Huntsman V2 oraz wieloplatformowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Razer Barracuda X. Każde urządzenie peryferyjne Razera zostało poddane unikalnej metamorfozie z wykorzystaniem charakterystycznych kolorów i ikonicznych elementów gry PUBG: BATTLEGROUNDS. Kolekcja składa się z:

  • Razer Viper V2 Pro – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: Wznieś się na szczyt łańcucha pokarmowego dzięki przerażającej szybkości i precyzji myszki Razer Viper V2 Pro, która sprawi, że zobaczą cię takim, jakim naprawdę jesteś – najdoskonalszym drapieżnikiem. Do myszki dołączony jest ekskluzywny przedmiot w grze – Razer Hat, dzięki któremu przyciągniesz liczne spojrzenia podczas walki na bitewnym polu.
  • Razer Huntsman V2 – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: Klawiatura Huntsman V2, uzbrojona w przełączniki optyczne Razer gwarantujące błyskawiczną aktywację klawiszy, przechyli szalę zwycięstwa w każdym starciu. Dzięki klawiaturze otrzymasz także ekskluzywny przedmiot w grze – wściekle zielona kurtkę Razer Jacket.
  • Razer Barracuda X – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: Przetrwanie w Niebieskiej Strefie nigdy nie było łatwiejsze dzięki wszechstronnemu, lekkiemu bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu Razer Barracuda X, który zapewni ci przewagę nad konkurencją. Do słuchawek dołączono cyfrowe ekskluzywne spodnie i buty (Razer Pants, Razer Shoes), które pozwolą graczom na wyróżnienie się na polu bitwy.

 

W bonusie, do każdego produktu z kolekcji dołączona jest ekskluzywna zawartość w grze skrojona pod fanów PUBG: BATTLEGROUNDS. Dzięki kodowi dostępnemu w pudełku, gracze mogą wymienić go na ekskluzywne przedmioty w PUBG: BATTLEGROUNDS. Te cyfrowe przedmioty pozwolą graczom założyć kompletny strój udekorowany motywami Razera. W skład cyfrowej kolekcji ubrań wchodzi czapka, kurtka, spodnie i buty.

Kolekcja urządzeń peryferyjnych inspirowana PUBG: BATTLEGROUNDS odzwierciedla zaangażowanie obu marek w dostarczanie graczom wysokiej jakości, atrakcyjnych wizualnie produktów, które poprawiają rozgrywkę i wprowadzają odrobinę szaleństwa do ich zestawów komputerowych.

Aby dowiedzieć się więcej o PUBG: BATTLEGROUNDS, prosimy odwiedzić oficjalną stronę.

Aby dowiedzieć się więcej o kolekcji Razer x PUBG: BATTLEGROUNDS, prosimy odwiedzić Razer.com.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Razer Viper V2 Pro – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: €219.99

Razer Huntsman V2 – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: €289.99 MSRP

Razer Barracuda X – PUBG: BATTLEGROUNDS Edition: €169.99 MSRP

 

Źródło: Informacje prasowe