Każda przygoda zaczyna się od dobrego posiłku. Wiosenna kolekcja Primus CampFire

Szwedzki Primus już od 125 lat tworzy sprzęt do gotowania w outdoorze – zarówno podczas dużych, wymagających ekspedycji, jak i codziennych spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. Marka od samego początku swojego istnienia inspiruje do odkrywania świata i patrzenia na każdy dzień, jak na niesamowitą przygodę.A każda przygoda – nieważne, czy mała, czy duża – zaczyna się od dobrego posiłku. To przekonanie było inspiracją do zaprojektowania nowości w kolekcji Primus CampFire.

Rodzinne grillowanie z Grillem Kuchoma

Dzięki grillowi Kuchoma, nieważne gdzie jesteś – każde spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi może przerodzić się w wielkie grillowanie. Unikalna kompaktowa konstrukcja ze składanymi nóżkami pozwala łatwo przenosić sprzęt, a zamykana pokrywa ułatwia podgrzewanie. Nieprzywierający ruszt i tacę ociekową można zdjąć i umyć w zmywarce. Grill wyprodukowany jest w całości w Europie, z najwyższej jakości materiałów: stali nierdzewnej, drewna dębowego i mosiądzu. W zależności od potrzeb, można zasilać go różnymi rodzajami kartuszy – mniejszymi i lżejszymi oraz, po zamontowaniu specjalnego adaptera, większą butlą do wielokrotnego napełniania. Grill można przenosić za pomocą specjalnie zaprojektowanej torby (do kupienia osobno).

Cena: 879 zł

Biwakowe meble turystyczne

Stół i stołek z kolekcji Primus CampFire zostały zaprojektowane tak, aby po złożeniu stanowiły kompaktowy i łatwy do przenoszenia zestaw. Te wykonane z mocnego stopu aluminium 7075 meble turystyczne można łatwo i szybko rozłożyć. Blat stołu wzmocniony jest wytrzymałym policottonem, aby swobodnie przygotowywać na nim posiłki, a po powrocie do domu łatwo odczepić od stelażu i uprać w pralce.

Stołek Primus CampFireStool zajmuje mało miejsca i nadaje się do zapakowania w plecak. Wbudowany w jedną ze sprzączek otwieracz do butelek, w pełni oddaje ducha marki Primus – zamiłowanie do praktycznych rozwiązań. Stołek będzie idealny podczas festiwalu, wieczoru przy ognisku czy odpoczynku podczas innej outdoorowej aktywności. Izolowane siedzisko wykonane z policottonu nadaje się do prania w pralce.

Cena: 499 zł stół, 199 zł stołek.

Primus_CampFire

Cooler Backpack – plecak-lodówka

CoolerBackpack pozwala na przechowywanie zimnych napojów nawet w długie, upalne dni. Izolowany plecak o pojemności 22 l może zostać wypełniony lodem bezpośrednio lub z użyciem wodoodpornej torby Primus Ice Pack, co zapewni świeżość produktów przez cały dzień. Zwijane zamknięcie sprawia, że plecak jest szczelny, a przy tym łatwo dostać się do jego zawartości. Ramiączka o szerokości 3 cm, znane z kultowego plecaka Fjällräven Kånken, umożliwiają komfortowe noszenie zawartości. Plecak jest bardzo wytrzymały dzięki wykonanej z nylonu zewnętrznej warstwie, a wodoodporne wnętrze z powlekanego poliestru bez trudu można wywinąć na lewą stronę. Zastosowana izolacja z pianki EVA zatrzymuje chłód wewnątrz głównej komory i wyścieła plecy, zwiększając wygodę noszenia. W sprzączkę wbudowany jest otwieracz do butelek.

Cena: 399 zł

Fartuch turystyczny

Zabezpieczenie ubrań przed tłuszczem i sadzą podczas przygotowania posiłków w terenie jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Fartuch Primus CampFire jest wykonany z wytrzymałej tkaniny G-1000, posiada jedną małą i dwie duże kieszenie, w których zmieszczą się najpotrzebniejsze przybory kuchenne. Regulowany taśmowy pasek pozwala wygodnie dopasować szerokość fartucha, a specjalna pętla umożliwia trzymanie szczypców do grilla zawsze pod ręką. Projektując ten fartuch, pomyślano o wszystkich ważnych szczegółach – nawet o sprzączkach z wbudowanym otwieraczem do butelek.

Cena: 219 zł

Wszystkie produkty z serii Primus CampFire dostępne na stronie: https://www.primus.eu/campfire/

Źródło: informacja prasowa.