Dzień mężczyzny codziennie!

Wahl, międzynarodowy lider na rynku maszynek do strzyżenia dla mężczyzn przedstawia idealne urządzenie dla wymagającego i praktycznego mężczyzny: maszynkę do strzyżenia włosów i brody Wahl Haircut & Beard! Nie tylko z okazji dnia mężczyzny!

Wahl zna potrzeby mężczyzn i wie, że funkcjonalność to jedna z najważniejszych cech dla mężczyzny. Z tą właśnie myślą firma stworzyła urządzenie Haircut & Beard, maszynkę o eleganckim wyglądzie, która zadba zarówno o zarost jak i włosy.

Zarost: nieodzowny atrybut męskości

Precyzyjnie przycięty zarost nadaje mężczyźnie charakteru! Dzięki Wahl Haircut & Beard zarost będzie miał idealny dla każdego mężczyzny styl i długość, od 1,5 do 4,5 mm, łatwe do uzyskania dzięki nakładkom regulującym długość cięcia. Teraz osiągnięcie idealnego efektu dwudniowego zarostu, średniej długości czy „zadbanego menela” jest dziecinnie proste. Precyzyjnie ostrzone nożyki gwarantują gładkie i szybkie golenie, a zdejmowane i zmywalne ostrza są łatwe do czyszczenia.

Eksperymentuj z fryzurą w domu

Prawdziwy mężczyzna to mężczyzna niezależny i funkcjonalny, a maszynka do strzyżenia zarazem włosów jak i brody, to o jedno urządzenie mniej w łazienkowej szafce!

Teraz o swoją fryzurę możesz zadbać u siebie w domu i eksperymentować z różnymi stylami i długościami, a ułatwią to nakładki do cięcia od 25 mm do 3 mm.

Wahl_Haircut & Beard (2)

Z podcięciem włosów nie musisz czekać na wizytę u fryzjera – jesteś Panem swojego czasu i swoich decyzji!

To nie wszystko, w zestawie wraz z maszynka do strzyżenia Wahl Haircut & Beard znajdują się dodatkowe akcesoria: nożyczki, szczoteczka, grzebień, oraz 12 nakładek.

Urządzenia firmy Wahl to stuletnia tradycja idąca w parze z niezawodną jakością urządzeń. Samoostrzące nożyki wykonane z najlepszych materiałów są łatwe do czyszczenia pod wodą.

Maszynka będzie dobrym przyjacielem podróży, można jej bowiem używać nie tylko z kablem, ale również w trybie bezprzewodowym, a do transportu urządzania i nakładek posłuży wygodna saszetka. Wahl Haircut & Beard jest ergonomiczna, wygodna w użytkowaniu i ma elegancki gustowny design, w sam raz dla wymagającego, nowoczesnego mężczyzny!

Maszynka do strzyżenia włosów i brody Wahl Haircut & Beard jest dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 129 PLN brutto.

Źródło: Informacja prasowa.