Zwiększ zasięg swojej domowej sieci bezprzewodowej za pomocą urządzenia Linksys RE4100W

Sieć WiFi nie pokrywa zasięgiem całego Twojego domu? Sygnał staje się słabszy a połączenie jest często zrywane? To doskonała okazja, aby skorzystać z urządzenia Linksys RE4100W.

Najważniejsze funkcje w skrócie:

  • Do 700 m kwadratowych zasięgu
  • Technologia Cross-Band
  • Praca w dwóch pasmach jednocześnie (2,4 + 5 GHz)
  • Port Fast Ethernet

Łatwość konfiguracji

Jego konstrukcja pozwala na bezpośrednie podłączenie do gniazdka elektrycznego co znacznie zaoszczędzi miejsce. Urządzenie zaprojektowane zostało w taki sposób, aby z jego konfiguracją poradził sobie każdy użytkownik.

Technologia Linksys Spot Finder pomaga w znalezieniu odpowiedniego miejsca do umieszczenia RE4100W i działa na każdym tablecie lub smartfonie. Wystarczy wykonywać polecenia w aplikacji, aby uzyskać najlepszą jakość sygnału Wi-Fi.

Jakie są możliwości?

Urządzenie RE4100W pozwala na strumieniowanie materiałów video i granie w gry on-line bez zakłóceń dzięki wysokim prędkościom transferu, wynoszącym do N300 + N300 Mb/s. Dodatkowo, port Fast Ethernet pozwala na stworzenie solidnego połączenia z laptopem, komputerem stacjonarnym i każdym kompatybilnym urządzeniem.

RE-4100W rozszerza zasięg istniejącej sieci na obszarze prawie 700 m kwadratowych poprzez powtarzanie i przesyłanie dalej sygnału Wi-Fi z routera. Urządzenie obsługuje też technologię Crossband, która pozwala na otrzymywanie danych jednym pasmem i przesyłanie ich za pomocą drugiego, co skutkuje mniejszą liczbą utraconych pakietów.

1

Dodatkowe funkcje

W 3 prostych krokach możesz sprawić, że Twój range extender połączy się z głośnikami i całą muzyczną kolekcją:

podłącz głośniki stereo lub pojedynczy głośnik do urządzenia RE4100W

Połącz się z siecią Wi-Fi, aby zsynchronizować swoje urządzenie mobilne z urządzeniem.

Strumieniuj muzykę ze swojego smartfona, tabletu lub komputera.

Źródło: Informacja prasowa