Znajdź idealny prezent na Mikołajki!

Dzisiaj Mikołajki! Każdy z nas szuka prezentu dla bliskiej mu osoby. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli kupić właściwego podarunku firma Panasonic ma kilka wspaniałych słuchawkowych propozycji.

HF500 – Stylowa alternatywa

RP-HF500 to słuchawki to idealnym wzornictwie i doskonałych parametrach dźwiękowych. Bogata jakość dźwięku wzbogacona jest przez przetworniki z magnesami neodymowymi, które wbudowane są w wygodne nauszniki.

Jeśli dużo podróżujesz i potrzebujesz sprzętu, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca, to HF500 są dla Ciebie idealne. Słuchawki wyposażono w mechanizm dzięki, któremu możesz złożyć je do środka i wygodnie przenosić w bagażu podręcznym. Proste wzornictwo z matowym aluminiowym wykończeniem jest niezwykle subtelne i współgra z różnymi trendami w modzie. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna i biała.

HC800 – wycisz otoczenie

Panasonic RP-HC800 wykorzystują najnowszą technologię redukcji szumów, aby zmniejszyć poziom hałasu z otoczenia, który może przeszkodzić w odbiorze muzyki i zniszczyć radość z jej słuchania. Pozwalają one cieszyć się ulubioną muzyką bez otaczającego hałasu, nawet podczas podróży samolotem, pociągiem czy autobusem.

Słuchawki zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania dzięki szerokiemu, świetnie dopasowanemu pałąkowi i miękkiej poduszcze. Nauszniki wywierają lekki nacisk na płatki uszu w celu zapewnienia maksymalnej wygody.

hc800_360-cw-1

HD6 – ideał dla audiofila

Słuchawki RP-HD6 pozwalają cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem wszędzie, gdzie pójdziesz, odtwarzając niezwykle czysty dźwięk pełen subtelnych detali i niuansów, które trudno było wcześniej zauważyć. To tak, jakby Twoi ulubieni wykonawcy podróżowali razem z Tobą!

Oprócz normalnej regulacji długości pałąka słuchawki HD6 umożliwiają regulację w poziomie, która pozwala dopasować położenie przetworników w poziomie do położenia ucha. Obrotowy mechanizm ułatwia przenoszenie, pozwalając złożyć muszle słuchawek na płasko.

 Tym mikołajkowym tekstem zaczynamy serię publikacji, które pomogą wybrać idealny prezent i cieszyć się świętami ze swoimi bliskimi. Zapraszamy do codziennej lektury, a jeśli jeszcze nie masz prezentu, to nie trać czasu i dokonaj dobrego wyboru!

Źródło: Informacja prasowa