Zgarnij jeden z 500 głośników Bluetooth od Ravcore!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a Ravcore ma prezenty nie tylko dla dzieci.Akcja 500+ to prosty sposób na zdobycie poręcznego głośnika Bluetooth, dzięki któremu bez problemu posłuchasz muzyki z telefonu czy tabletu. Co zrobić, aby zgarnąć głośnik?

  1. Kup w okresie 23 maja – 23 czerwca 2016 roku mysz, klawiaturę, słuchawki, głośniki, obudowę lub zasilacz Ravcore w jednym ze sklepów objętych akcją. Lista sklepów dostępna na stronie ravcore.com.
  2. Załóż konto i zarejestruj swój produkt na stronie com. Otrzymasz dodatkowo 12-miesięczną gwarancję door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie.
  3. Wyślij zgłoszenie za pomocą formularza znajdującego się na stronie ravcore.com. Pamiętaj, aby załączyć paragon zakupu oraz poprawnie wypełnić pola.

Ravcore będzie rozdawać głośniki aż do wyczerpania zapasów (500 sztuk) lub do zakończenia promocji dnia 23 czerwca 2016 r. Regulamin akcji jest dostępny na stronie 500.ravcore.com

Ravcore to nowa marka gamingowych urządzeń peryferyjnych, która zadebiutowała na polskim rynku w grudniu 2015 roku. Została stworzona z myślą o graczach komputerowych, którzy cenią wysoką jakość i dobre parametry sprzętu. Portfolio firmy  obejmuje myszy, klawiatury, słuchawki, głośniki, podkładki, obudowy i zasilacze komputerowe. Markę Ravcore symbolizują trzy kruki, połączone w jedność. Ich wspólne działanie pozwala uzyskać lepszy wynik niż suma osiągnięć każdego z osobna. Stanowi to analogię do produktów Ravcore, które wzajemnie się uzupełniają i tworzą kompletny arsenał gracza komputerowego.

*w promocji nie biorą udziału podkładki pod mysz.

Źródło: Informacja prasowa.