Zestaw dwóch powerbanków z bezprzewodową stacją dokującą od Platinet

Bateria w twoim smartfonie rozładowuje się, więc zabierasz ze sobą powerbank. Niestety – okazuje się, że on też potrzebuje uzupełnienia energii. To częsty problem – konieczność wcześniejszego myślenia o naładowaniu baterii. Rozwiązaniem tej niedogodności może być produkt, który właśnie trafił do oferty firmy Platinet.

Zestawy Platinet PMPB5DB i PMPB5DG składają się z dwóch powerbanków oraz stacji dokującej, która umożliwia ich bezprzewodowe ładowanie. Odbywa się to za pomocą wygodnych złącz magnetycznych, dzięki którym nie ma znaczenia, jaką stroną urządzenia zostaną umieszczone w stacji. W razie potrzeby każdy z banków energii można ładować również w tradycyjny sposób – za pomocą złącza microUSB wykorzystując tradycyjną ładowarkę.

Każdy z powerbanków został wyposażony w ogniwa o pojemności 5 000 mAh, które pozwalają na szybkie ładowanie urządzeń prądem o natężeniu 2,1 A. Łączna pojemność wynosząca 10 000 mAh pozwala na około 5 pełnych doładowań baterii w smartfonie – w zależności od pojemności jego akumulatora. Na obudowach powerbanków umieszczono estetyczne wskaźniki LED, które informują o poziomie naładowania baterii.

005-1024x683

Zestawy dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. W przypadku modelu PMPB5DB obudowa powerbanków i stacji dokującej została pokryta czarnym, podgumowanym materiałem ze złotymi wstawkami. Obudowa modelu PMPB5DG została wykonana z szarego materiału, który wizualnie przypomina kamień.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 169,90 zł brutto. Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Platinet, także zestawy powerbanków PMPB5DB i PMPB5DG są objęte 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Produkty można kupić w oficjalnym sklepie internetowym producenta nie płacąc przy tym za dostawę.

Źródło: informacja prasowa.