Za mało portów USB? Pomoże adapter 2w1 od Edimaxa

Choć producenci laptopów zwykle starają się dostarczyć maksimum udogodnień dla użytkownika, to jednak nie zawsze otrzymujemy sprzęt z wystarczającą liczbą portów. Problem występuje zwłaszcza w przypadku najnowszych modeli z USB-C, kiedy większość naszych urządzeń zewnętrznych, np. aparat czy mysz, nie obsługuje tego typu złącza. Rozwiązaniem sytuacji może być adapter Edimax EU-4308.

Dzięki zastosowaniu USB-C adapter EU-4308 może przesyłać dane do i z wielu urządzeń z prędkością do 5Gb/s. Umożliwia on przesyłanie danych przez 3 porty USB 3.0 i dostęp do Internetu za pomocą portu Ethernet jednocześnie. EU-4308 jest idealnym rozwiązaniem dla najnowszych tabletów i ultrabooków, które mają ograniczoną liczbę portów.

2 urządzenia w 1, Plug’n’Play

Jeśli urządzenie nie posiada portu, którego potrzebujesz, EU-4308 jest idealnym rozwiązaniem. 3 porty USB 3.0 pozwalają na podłączenie urządzeń USB, a gigabitowy port Ethernet pozwala na przewodowe połączenie z Internetem, tam gdzie sieć bezprzewodowa jest niestabilna lub niedostępna.
EU-4308_PnP.jpg

Współpraca z wieloma systemami operacyjnymi

EU-4308 współpracuje z popularnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac OS czy Linux.
EU-4308_OS.jpg

Kluczowe cechy:

  •  Przesyłanie danych z prędkością do 5Gb/s
  •  3 porty USB 3.0 i obsługa hot plug
  •  Gigabitowy port Ethernet
  •  Przenośny i lekki, idealny w podróży i w domu
  •  Łatwa instalacja – Plug’n’Play, bez dodatkowych sterowników
  •  Obsługa Windows, Mac i Linux

Źródło: informacja prasowa.