Z nowym SumoBoxem firmy Sharp zatrzęsiesz ziemią

Podążając za tematem „111 lat globalnej innowacji i transformacji”, chcielibyśmy Was zaprosić do odwiedzenia firmy Sharp na targach IFA 2023 w hali 1.2, na stoisku nr 118. Dzięki ekscytującym innowacjom i nowym kategoriom produktów Sharp podejmuje kolejne kroki w kierunku pełnej gamy inteligentnych produktów.

Jako jeden z wiodących ekspertów w dziedzinie technologii wyświetlania obrazu, Sharp zaprezentuje zupełnie nową linię telewizorów UHD z unikalną technologią LED oraz efekty rozszerzonej współpracy z dostawcami systemów operacyjnych, dzięki którym produkty Sharp zwiększają swoją wszechstronność i użyteczność.

W kategorii audio firma Sharp zaprezentuje szeroką gamę głośników imprezowych, radia cyfrowe, a także nowy głośnik o wysokiej wydajności i imponującej jakości dźwięku.

Ponadto na stoisku Sharp czekają nowe urządzenia gospodarstwa domowego i małe urządzenia kuchenne z serii Smart Appliance Systems (SAS). Ich eleganckie i praktyczne wzornictwo, a także szeroki zakres funkcji sprawiają, że codzienne czynności stają się wygodniejsze.

Sharp kontynuuje rozwój kategorii produktów eMobility, prezentując nową generację e-hulajnóg, a także pierwszy w ofercie e-rower.

Podczas targów IFA 2023 na stoisku będzie można odbyć rozmowy 1:1 oraz skorzystać z pomocy reprezentantów Firmy, którzy oprowadzą Państwa po stoisku. Przedstawiciele wszystkich kategorii produktów i działów sprzedaży będą dostępni na indywidualne spotkania przez cały czas trwania targów (od 31 sierpnia do 05 września 2023 r.).

 

źródło: informacje prasowe