X-FI Sonic Carrier zwycięzcą nagrody CEDIA 2017

Creative Technology Ltd poinformował, że przełomowy produkt X-Fi Sonic Carrier zdobył nagrodę na AVS Forum Best of CEDIA 2017. AVS Forum jest największym na świecie portalem dla entuzjastów AV.

Sonic Carrier został pokazany na CEDIA 2017 w San Diego Convention Centre. W tym wydarzeniu wzięło udział 20000 ekspertów z dziedziny techniki domowej oraz ponad 500 wiodących wystawców z dziedziny inteligentnych i domowych technologii. Prezentowane były nowe produkty oraz przełomowe innowacje w dziedzinie technologii domowej, tzw. „smart home”.
Wiele osób zaskoczyła moc i stereoskopowy dźwięk 3D, który oferuje Sonic Carrier, nawet w trudnych warunkach, takich jak na pokazie. Jednym z uczestników, którzy zostali zaproszeni na stoisko Creative był Mark Henninger, redaktor AVS Forum – członek społeczności profesjonalistów audio. Sonic Carrier zachwycił go tak bardzo, że urządzenie zdobyło nagrodę AVS Forum Best of CEDIA 2017.

X-Fi Sonic Carrier - AVS Forum Best of CEDIA 2017

Oto fragment jego recenzji na temat Sonic Carrier:
„Jeśli ktoś poprosi mnie o przedstawienie soundbara oferującego najlepszą jakość dźwięku jaką kiedykolwiek słyszałem nie będę się wahać. Powiem po prostu: to X-Fi Sonic Carrier od Creative; wiecie! firmy, która produkuje karty dźwiękowe do komputerów.”
„Creative pokazał mi jak SuperWide X-Fi przetworzyło dźwięk z YouTube, że stał się zaskakująco wciągający i obszerny. Uważam, że efekt był tak dobry, że nigdy bym go nie wyłączył. Jakość dźwięku przestrzennego z Creative X-Fi Sonic Carrier była tak dobra, że nigdy nie słyszałem lepszej z żadnego soundbara. I ten subwoofer. WOW!”
„Bez ścian i sufitu, w hałaśliwym i otwartym centrum kongresowym X-Fi Sonic Carrier nadal tworzy imponujące wrażenie dźwięku 3D. Poważnie! Wyzywam każdego, kto kiedykolwiek spotka podobne demo i powie mi, że jest inaczej. Mój umysł został całkowicie zniszczony. Creative dostarczyła sonograficzną holografię w dwuczęściowym rozwiązaniu. Kocham doświadczać przyszłości i ta rzecz jest zdecydowanie futurystyczna.”

Aby przeczytać całą recenzję odwiedź: www.avsforum.com/creative-x-fi-sonic-carrier-soundbar-demo-cedia-2017/

Na stronie zwycięzców Best of CEDIA 2017, AVS Forum napisano: „Mark Henninger pochwalił soundbar od firmy oferującej produkty komputerowe i gamingowe. Nazwał go najlepszym soundbarem jakiego kiedykolwiek słuchał.
Aby przeczytać więcej, odwiedź: www.avsforum.com/avs-forum-best-of-cedia-2017-awards/

„Byliśmy zaskoczeni zdobyciem nagrody. Jesteśmy zaszczyceni, że Sonic Carrier zdobyła nagrodę Best of CEDIA 2017, zwłaszcza, że były tam same duże korporacje. Czujemy się, jakbyśmy poraz pierwszy zdobyli Oscara. Sonic Carrier był tworzony z pasją i cieszymy się, że wkrótce wiele osób będzie mogło doświadczyć tej niesamowitej jakości dźwięku.” – powiedział Sim Wong Hoo, prezes Creative i twórca Sonic Carrier.

O X-Fi Sonic Carrier
Sonic Carrier personifikuje się z dźwiękiem jutra. To potężny system domowej rozrywki z Dolby Atmos, SuperWide X-Fi, 17 sterownikami w konfiguracji 15.2 oraz 100W mocy RMS. Ma zrewolucjonizować sposób, w jaki użytkownicy doświadczają jakości dźwięku. Potwierdzają to recenzenci, którzy uważają, że jest on podobny do prawdziwego kina. System Sonic Carrier zapewnia bezkonkurencyjne rozwiązania audio. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego systemu odwiedź soniccarrier.com.

Źródło: informacja prasowa.