Wyższy poziom pracy hybrydowej: Cisco Webex na Apple TV 4K i Apple Watch

W ewoluującym krajobrazie pracy hybrydowej elastyczność jest najważniejsza. Celem Cisco jest umożliwienie każdemu pracy na własnych warunkach. Oznacza to również tworzenie intuicyjnych aplikacji na wszystkie urządzenia, aby trafić w unikalne potrzeby pracowników hybrydowych i zapewniając im produktywność wszędzie. Dlatego też Cisco Webex będzie wkrótce dostępny na Apple TV 4K i Apple Watch, zapewniając więcej sposobów wykonywania pracy i komunikacji w dowolnym miejscu. Cisco pozostaje w czołówce firm dostarczających innowacje w zakresie pracy hybrydowej, dążąc do zapewnienia użytkownikom łatwej współpracy na produktach Apple.

Aplikacja Webex dla Apple TV 4K z tvOS 17

Cisco Webex sprawia, że praca hybrydowa jest płynna, umożliwiając współpracę z dowolnego miejsca o każdej porze. Wkrótce ta najpopularniejsza aplikacja Cisco będzie dostępna do pobrania w Apple TV App Store. Po zainstalowaniu Webexa na Apple TV 4K użytkownicy mogą zeskanować kod QR, aby się zalogować. Dzięki temu mogą z łatwością wyświetlać i dołączać do nadchodzących spotkań z dużego ekranu, korzystając z obsługi Continuity Camera w tvOS 17, aby bezprzewodowo podłączyć iPhone’a lub iPada do Apple TV 4K i wykorzystać kamerę oraz mikrofon swojego smartfona do uczestniczenia w spotkaniach.

Ogólnodostępność współpracy z aplikacją Cisco Webex dla Apple Watch

Praca hybrydowa w najlepszym wydaniu oznacza oferowanie bezpiecznej, elastycznej i płynnej komunikacji. Aplikacja Webex dla Apple Watch, dostępna w App Store, pozwala rozpocząć dzień od wyświetlenia listy nadchodzących spotkań i dołączyć do nich jednym dotknięciem w trybie tylko audio. Użytkownicy mogą słuchać i uczestniczyć w spotkaniach Webex za pomocą zegarka Apple Watch i słuchawek AirPods.

Więcej informacji o współpracy Cisco Webex i Apple:

Apple Work with Webex Meetings – now for Apple CarPlay

 

źródło: informacje prasowe