Wyróżnienie realme dla studentów MSKPU wręczone

W czwartek, 28 września, w Muzeum Etnograficznym w Warszawie po raz kolejny swoje kolekcje zaprezentowali absolwenci Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Tegorocznej edycji wydarzenia towarzyszył pokaz mody wirtualnej 3D kursantów kierunku 3D FASHION DESIGN. realme oraz Matteo Menotto – projektant, który współtworzył designerskie smartfony realme z serii 11 Pro 5G – szczególnie docenili prace Natalii Skawiny, które wyróżniły się innowacyjnym wzornictwem oraz dopracowaniem w najdrobniejszych szczegółach.

Pokazy dyplomowe jednej z najbardziej prestiżowych szkół na świecie modowej branży od lat cieszą miłośników mody, ekstrawagancji i sztuki projektowania. W tegorocznej edycji swe autorskie kolekcje zaprezentowało ponad 60 debiutujących projektantów i kostiumografów. Pokaz Dyplomowy MSKPU jest szczególnie ważnym wydarzeniem dla młodych artystów, którzy pod czujnym okiem specjalistów, przez dwa lata doszkalali swój kunszt projektowania, a teraz uhonorowali swą ciężką pracę pokazem autorskich kolekcji. Twórczość uczniów została poddana ocenie ekspertów z branży mody, a wysoka ocena od prestiżowego Jury Pokazu Dyplomowego MSKPU 2023 to prawdziwe wyróżnienie.

Podczas pokazu wręczono wyróżnienie przyznawane przez markę realme, partnera tego prestiżowego wydarzenia. Natalia Skawina otrzymała jeden z najnowszych smartfonów producenta, którego design powstał we współpracy z byłym projektantem marki GUCCI – Matteo Menottim. Co więcej, za pośrednictwem mediów społecznościowych włoski artysta pogratulował wyróżnionej absolwentce MSKPU oraz życzył sukcesów na dalszej drodze rozwoju kariery modowej.

Luksusowe wzornictwo realme – gdy moda łączy się z technologią

Modele smartfonów z serii realme 11 Pro 5G są dostępne w dwóch kolorach: beżowym i czarnym. Pierwszy z nich to efekt współpracy realme Design Studio i Matteo Menotto. Na uwagę zasługuje fakt, że wersja w kolorze beżowym czerpie swoją estetykę z miasta mody i stylu: Mediolanu. Projektant inspirował się najbardziej ulotnym momentem dnia, gdy światło słoneczne oblewa budynki bladozłotym odcieniem. Przypominający ręcznie wykonany szew na tylnej obudowie realme 11 Pro+ 5G eksponuje wysokiej klasy teksturę telefonu oraz wegańską skórę, która pokrywa plecy urządzenia.

 

 

źródło: informacje prasowe