Wyraźniej, jaśniej, lepiej! Udoskonal swoje miejsce pracy z kamerą Logitech Brio 100

Komunikacja wirtualna to już dzisiaj norma. Spotkań online jest coraz więcej, a owocny udział w nich wymaga odpowiedniego sprzętu do wideokonferencji. Dlatego czas pożegnać się ze starymi kamerami 720p i zaprezentować z jak najlepszej strony dzięki Logitech Brio 100 Full HD – nowej, bardzo przystępnej cenowo kamerze z wbudowanym mikrofonem, zapewniającej lepsze i bardziej naturalne: wygląd, dźwięk oraz samopoczucie. Brio 100 charakteryzuje się atrakcyjnym, ekologicznym designem, który ożywi każde miejsce pracy.

Wyższy poziom jakości obrazu i dźwięku
Dzięki rozdzielczość Full HD 1080p i automatycznej regulacji światła, kamera Brio 100 oferuje czysty, wyraźny obraz oraz dobre oświetlenie podczas wszystkich wideokonferencji. Funkcja RightLight poprzez redukcję cieni, zwiększa jasność nawet o 50% w porównaniu do wcześniejszych modeli kamer Logitech*. Dodatkowo, kamera pozwala dostosować ustawienia obrazu według własnych preferencji za pomocą łatwej w użyciu aplikacji Logi Options+.
Wbudowany mikrofon zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas rozmów, a zasłonka na kamerze daje poczucie prywatności, pozwalając pozwalając na łatwe, natychmiastowe zniknięcie w razie potrzeby. Urządzenie jest kompatybilne z najbardziej popularnymi platformami wideo: Microsoft Teams, Zoom, Google Meet i wieloma innymi.

Nowoczesny design w trzech modnych kolorach
W kategorii, gdzie produkty są w większości bardzo podobne i jednolite, kamera Brio 100 wyróżnia się trzema modnymi i nowoczesnymi kolorami – grafitowym, białym i różowym – dzięki czemu można dopasować ją do swojego biurka i dodać trochę koloru do miejsca pracy, zarówno w domu, jak i w biurze.
Dobry wybór dla środowiska
Na uwagę zasługuje fakt, że wybór Brio 100 jest dobry nie tylko dla nas, ale również dla środowiska. Logitech, ceniony lider w dziedzinie kamer internetowych, aktywnie pracuje nad tworzeniem bardziej sprawiedliwego i przyjaznego dla klimatu świata, redukując swój wpływ na środowisko. Plastikowe części kamery Brio 100 wykorzystują plastik pochodzący z recyklingu – 77% dla koloru grafitowego i 34% dla kolorów białego i różowego. Kamera jest certyfikowana jako neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, a papier z opakowania pochodzi z lasów certyfikowanych przez FSC™ i innych kontrolowanych źródeł.

Cena i dostępność
Kamera Brio 100 jest dostępna za $39,99 na stronie www.logitech.com i u partnerów detalicznych.

 

 

źródło: informacje prasowe