Wygodne odkurzanie z Dirt Devil Renegade

W dzisiejszych czasach technologia nieustannie pędzi do przodu, wszystko po to, żeby ułatwić nam życie. Technologiczny postęp dokonuje się również w dziedzinie domowych porządków. Przykładem jest Dirt Devil Renegade, który łącząc moc z wygodą użytkowania, zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do posprzątania domu bez wysiłku.

Odkurzanie różnego rodzaju podłóg
Dirt Devil Renagade to uniwersalny pomocnik – doskonale sprawdza się w odkurzaniu zarówno dywanów jak i podłóg twardych.

Siła cyklonu
Zastosowana w Renegade technologia cyklony bardzo skutecznie oddziela cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niż to zasysane. Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpadają nieczystości. Zebrany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

Bez worków, bez niedogodności
Renegade nie potrzebuje worków, aby skutecznie zwalczać kurz w Twoim domu. Do solidnej pracy wystarczy mu przezroczysty zbiornik, w którym zbierają się nieczystości. Po zapełnieniu pojemnika szybko opróżnisz go nad koszem na śmieci. Brak worków to także brak nieprzyjemnego zapachu, który może się z nich wydobywać.

Zapomnij o kablach
Ile razy przydarzyło Ci się podczas odkurzania potknąć o kabel lub zatrzymać w połowie pracy, bo kabel okazał się za krótki? Dzięki zasilaniu akumulatorowemu Renegade jest w stanie dotrzeć do każdego zakątka domu, nawet tam, gdzie nie ma żadnych gniazdek. W zależności od wybranego modelu, ten bezprzewodowy Dirt Devil może pracować 30 lub 55 minut na pełnym obciążeniu (z włączoną elektroszczotką).

DD691-1_Anwendg_04

Wielka moc, mała waga
Aby zwiększyć skuteczność zbierania zanieczyszczeń z podłóg i dywanów Renegade został wyposażony w elektroszczotkę. To także doskonała pomoc dla posiadaczy zwierząt, których sierść potrafi przysporzyć sporo kłopotu. Co więcej, waga urządzenia to zaledwie 2,8 kg, dzięki czemu można z łatwością go przenosić.

Dość nudnych odkurzaczy!
XXI wiek, koniec z urządzeniami AGD, które pamiętają jeszcze zeszłą epokę. Renegade to doskonała propozycja dla każdego, kto ceni sobie atrakcyjne. Ten stylowy, bezprzewodowy odkurzacz może stać się Twoim ulubionym, domowym gadżetem.

Dirt Devil Renegade jest dostępny w dwóch wariantach, które różnią się od siebie czasem pracy na pełnym naładowaniu akumulatora:
• DD691-1 Renegade 18 (30 minut)
• DD692-1 Renegade 36 (55 minut)

Źródło: informacja prasowa.