Wiosenne sprzątanie pełną parą z Dirt Devilem

Wiosna za pasem, a wraz z nią coroczne porządki – pranie firan i zasłon, wycieranie kurzu i szorowanie brudów nagromadzonych w miejscach, którymi niechętnie zajmujemy się w czasie zimy. Poza tym zaczynamy już myśleć o świętach wielkanocnych – to kolejny powód do gruntownego sprzątania. Brzmi przerażająco? Nie, jeśli w ręku mamy parę!

Podłogi jak nowe

Jeśli chcemy, aby podłogi i dywany w naszym domu były naprawdę czyste, potrzebujemy urządzenia, które poradzi sobie nawet z silnymi zabrudzeniami. Wielofunkcyjne urządzenie parowe „2 w 1” AquaClean DD302-0 od Dirt Devil nie tylko potrafi usunąć dawno zapomniane plamy za pomocą pary wodnej, ale również może pracować z dodatkiem płynu dezynfekującego, co gwarantuje najwyższy poziom higieny. Jest to szczególnie ważne, jeśli w Twojej rodzinie są małe dzieci, gdyż to właśnie one są najbardziej narażone na kontakt z drobnoustrojami.

Para o temperaturze 100°C skutecznie czyści silnie zabrudzone miejsca, a dodanie płynu dezynfekującego zapewnia dokładną dezynfekcję, której nie potrafi zagwarantować żadne inne urządzenie sprzątające. Odczepiana ręczna wytwornica pary pozwala na wygodne zdezynfekowanie trudniej dostępnych powierzchni, które są poza zasięgiem zwykłego mopa parowego. Dirt Devil AquaClean posiada aż 10 różnych zastosowań!

Zapomnij o szorowaniu!

Jednak, gdy potrzebujesz tylko podręcznego przyrządu do czyszczenia małych powierzchni, najlepiej sprawdzi się inne urządzenie do czyszczenia parą – Dirt Devil AquaClean M317-0. Dzięki niemu bez wysiłku i błyskawicznie usuniesz kamień ze zlewozmywaka czy kabiny prysznicowej, nalot z fug na kafelkach i zacieki w toalecie. Możesz je zabrać również do ogrodu – tam pomoże Ci doczyścić po zimie kamienne powierzchnie i donice kwiatowe. Dołączone nakładki zapewniają precyzyjne działanie w różnych warunkach.

DirtDevil-M317-0_2

1, 2, 3 – okno lśni!

Nadchodząca wiosna, to drzewa i kwiaty rozkwitające za oknami. Jednak ich mycie zawsze kojarzyło się z mozolną pracą, do której mało kto chętnie się zgłaszał. Wszystko się zmienia z DD400 Window Clean. Wiosna to również „sezon” na mycie okien. Ile razy myślałaś, że może „ktoś” zrobi to za Ciebie? Teraz to możliwe! Jeśli użyjesz Dirt Devil Window Clean, to prawie tak, jakby okna umyły się same. To innowacyjne urządzenie sprawia, że czyszczenie okien i luster nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Wbudowany pojemnik z detergentem spryskuje mytą powierzchnię, zaś głowica zasysa pozostałości do zbiornika na brudną wodę – masz pewność, że po porządkach nie zostanie wokół ani jedna kropla. Oprócz okien ten mały Dirt Devil umyje za Ciebie również inne powierzchnie: płytki, stół lub prysznic.

Źródło: Informacja prasowa