Wideorejestrator Navitel R480 2K z dodatkową kamerką cofania Full HD w zestawie

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej, wprowadza do oferty nowy model wideorejestratora R480 2K, który nagrywa obraz w rozdzielczości 2560×1440 pikseli, zapewniając wysoką szczegółowość, dzięki optyce Sony STARVIS, przy kącie widzenia aż 160°, także po zmroku w trybie Night Vision. W zestawie znajdziemy stabilny uchwyt magnetyczny, a także kamerkę cofania Full HD, operującą w zakresie 360°, przeznaczoną do montażu na tylnej szybie przy pomocy taśmy 3M.

Nasi klienci oczekują wysokiej jakości nagrań w każdych warunkach drogowych, jakie mogą napotkać. Dlatego poszerzamy ofertę o wideorejestrator oferujący rozdzielczość 2K, wspomaganą szerokim polem widzenia i trybem nagrywania nocą. Do tego magnetyczny uchwyt, złącze USB-C do szybkiego ładowania oraz kamerka na tył pojazdu i mamy przepis na bezpieczne podróżowanie – powiedział Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Rzut oka na specyfikację urządzenia ujawnia obecność wydajnej optyki Sony STARVIS IMX335, dzięki której kierowca nie będzie miał problemu z odczytaniem tablic rejestracyjnych czy znaków drogowych na nagraniu z wideorejestratora. Wbudowany 2-calowy wyświetlacz TFT służy do podglądania nagrań w trybie rzeczywistym. Urządzenie obsługuje karty microSD do 256 GB.

 

Rejestrator Navitel R480 2K dostępny jest w sklepach z elektroniką w cenie SRP 399 zł.

 

 

źródło: informacje prasowe