W domu i podróży z NAVITEL T500 3G

Firma NAVITEL®, oprócz nawigacji i wideorejestratorów, w swoim asortymencie ma też tablet. Teraz wprowadza na polski rynek kolejne urządzenie z tej serii – model T500 3G, który posiada też funkcję nawigacji i telefonu.

– Ciągle się rozwijamy i poszerzamy nasze portfolio. Chcemy zapewnić jak największy komfort naszym użytkownikom, dlatego oferujemy im kompleksowe rozwiązania. Na rynek wprowadzamy tablet T500 3G, oczywiście z funkcją nawigacji i telefonu. Jedno urządzenie może służyć całej rodzinie, zarówno podczas wyjazdów, jak i każdego dnia – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® Europe. – Jako tablet zapewnia dostęp do internetu, daje możliwość oglądania filmów, wysyłania maili, zaś jako nawigacja ułatwia przemieszczanie się zarówno po naszym kraju, jak i po Europie.

Urządzenie posiada nowoczesny, szybki procesor MTK 8321 Cortex – A7 Quad Core 1.3 GHz. System Android OS 7.0 daje dostęp do nieograniczonego centrum rozrywki. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono wbudowaną pamięć RAM o pojemności 1 GB. Ponadto tablet ma pamięć FlashROM 8 GB oraz slot dla kart micro SD/SDHC do 32 GB. Dodatkowo można korzystać z dwóch kart SIM jednocześnie. Tablet posiada certyfikację Google Mobile Services (GMS). Siedmiocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 wykonany w technologii IPS sprawia, że obsługa tabletu jest bardzo wygodna. Polimerowa bateria o pojemności 2200 mAh umożliwia długą, nieprzerwana pracę urządzenia.

Navitel T500.1

Wbudowany modem 3G pozwala na łatwy i szybki dostęp do internetu. Moduł Bluetooth zapewnia kompatybilność z wieloma urządzeniami, które pomagają nam w codziennej pracy. Urządzenie T500 3G posiada funkcję Wi-Fi w standardzie 802.11 b/g/n. Zaawansowany procesor graficzny Mali 400 MP2 pozwala uzyskiwać obrazy w dobrej jakości.

Tylna kamera z Auto Focusem o rozdzielczości 2 Mpx i przednia o rozdzielczości 0,3 Mpx umożliwiają wykonywanie zdjęć nie tylko w czasie podróży. Model T500 3G to także nawigacja z pełnoprawnym oprogramowaniem Navitel Navigator i pre-instalowanymi mapami 45 państw Europy, o łącznej wartości 129 złotych.

Do urządzenia przeniesiono także wiele znanych już z wcześniejszych rozwiązań producenta udogodnień – np. asystent pasa ruchu, który ułatwia uzyskiwanie wyraźnych informacji, jak ustawić się na skrzyżowaniu. Rozszerzona baza danych punktów POI zawiera stacje benzynowe, sklepy, apteki, kawiarnie itp. Ponadto wbudowana jest funkcja „Ciężarówki”, automatyczny tryb dzienny i nocny, pomiarowe odcinki prędkości na terenie Polski. Usługa FOTORADARY daje kierowcy wizualne i głosowe ostrzeżenia podczas jazdy.

Navitel T500 3G znajduje się w ekologicznym pudełku, w którym jest także ładowarka. Użytkownik otrzymuje kartę gwarancyjną na 24 miesiące (z gwarancją door-to-door). Cena tabletu to 299 zł. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży pod koniec sierpnia 2017.

Źródło: informacja prasowa.