Vsonic innowacyjne słuchawki Hi-Fi dla każdego

Polski rynek jest nasycony podstawowymi modelami słuchawek dokanałowych oraz modelami z najwyższej półki. Klasa średnia i wyższa średnia jest u nas nieco pominięta, brakuje sprzętu który potrafi naprawdę dobrze zagrać i nie nadszarpuje przy tym nadmiernie zasobów naszego portfela. Wzięliśmy sobie takie założenie do serca i postanowiliśmy to zmienić prezentując Państwu innowacyjne słuchawki dokanałowe od niewielkiego azjatyckiego producenta – firmy Vsonic.

Słuchawki Vsonic charakteryzują się ciekawymi rozwiązaniami których nie znajdziecie państwo u konkurencji. Cechą wspólną większości modeli jest bardzo miękka, ciepła barwa nadająca brzmieniu mnóstwo muzykalności i po prostu przyjemnego dźwięku dla ucha. Najpopularniejsze modele występują w dwóch wersjach dopasowanych do preferencji użytkownika. Nie bez znaczenia jest też wysoka jakość wykonania i wygoda użytkowania. Spośród wszystkich modeli każdy znajdzie coś dla siebie, najłatwiej będzie nam to pokazać opisując pokrótce każdy z modeli.

Vsonic VSD1

Vsonic VSD1 / Vsonic VSD1S

Jest to podstawowy model wykorzystujący przetwornik dynamiczny, słuchawki ochrzczone jako baby GR07. Zapewniają one ciepły, dynamiczny dźwięk nawiązujący do najpopularniejszego modelu GR07 za ułamek jego ceny. Cechą unikatową tego modelu jest zastosowanie ruchomej tulejki tipsa dzięki której słuchawki dopasowują się kształtem do ucha użytkownika. Wisienką na torcie jest wysokiej jakości przewód z miedzi pokrytej srebrem. Model VSD1 występuje w wersji mocno basowej oraz w wersji o bardziej zrównoważonym i przestrzennym brzmieniu – VSD1S. Cena sugerowana z VAT: 139zł.

Vsonic VSD2

VSD2 to nieco bardziej zaawansowany model niż VSD1, charakteryzuje się nowoczesnym kształtem tzw. Łezki i bardziej rozdzielczym i naturalnym brzmieniem. VSD2 to rozwinięty w zakresie czystości i klarowności brzmienia VSD1S. Jest to najchętniej wybierany model budżetowy dla audiofili. Cena sugerowana z VAT 229zł.

Vsonic VSD3 / Vsonic VSD3S

VSD3 pokazuje ambicje marki VSONIC. To model który łączy niebanalny wygląd z doskonałą jakością dźwięku. Podobnie jak w przypadku innych modeli producent pokazuje tutaj że rewelacyjne brzmienie nie musi iść w parze z ogromnymi kosztami. Żywiołem VSD3 jest granie dynamiczne, kolorowe, pełne życia, to słuchawki które sprawią że przy słuchaniu twoja noga zacznie tupać w rytm muzyki. VSD3 podobnie jak VSD1 występują w wersji bardziej zrównoważonej i bardziej basowej. Wzorem charakterystyki dla konstruktorów były tutaj odpowiednio słuchawki Shure 535 dla modelu VSD3 oraz Westone 4R dla VSD3S. Cena sugerowana z VAT 339zł

Vsonic VSD5

VSD5 to model z wyższej półki, producent nie ukrywa że stroił te słuchawki podobnie do topowego modelu Sony EX1000, uzyskał przy tym rewelacyjny efekt. VSD5 to naturalnie brzmiące słuchawki o świetnej szczegółowości i bardzo rozbudowanych efektach przestrzennych przy zachowaniu solidnej podstawy basowej. Cena sugerowana z VAT 399zł.

Vsonic GR07 CLASSIC / Vsonic GR07 BASS

GR07 to najbardziej znany model słuchawek VSONIC. Charakteryzują się monitorowym, bardzo precyzyjnym dźwiękiem, technicznie rozkładają na łopatki słuchawki konkurencji za dwukrotność ceny. GR07 posiadają taki sam jak w modelu GR01 system ruchomej tulejki umożliwiający dopasowanie słuchawek do ucha użytkownika. Model Classic to już trzecia i najbardziej dopracowana rewizja modelu GR07. Jest to model zdobywający najwyższe noty w testach i recenzjach. Model Bass edycja dedykowana dla osób lubiących więcej basu niż rewizja Classic. Warto również wspomnieć że w modelu GR07 zastosowano przewód z 82 żył ekstremalnie czystej miedzi pokrytej srebrem. Cena sugerowana z VAT 629zł.

Vsonic GR01

GR01 to topowy model firmy Vsonic. Miniaturowe słuchawki wykorzystują technologię przetworników zbalansowanych żywcem wyjętych z profesjonalnych aparatów słuchowych. Przetworniki TWFK są często wykorzystywane w konstrukcjach wielokrotnie przewyższających cenę słuchawek VSONIC. GR01 były tworzone i strojone przez okres aż trzech lat aby zapewnić niezrównaną jakość dźwięku. W modelu GR01 zastosowano rewelacyjny przewód hybrydowy łączący zalety szczegółowości i napowietrzenia znanego z przewodów srebrnych z ciepłem i miękkością brzmienia przewodów miedzianych. Cena sugerowana z VAT 999zł.

Źródło: Informacja prasowa.