ViewSonic zdobywa trzy wyróżnienia na iF Design Awards 2023

ViewSonic zdobywa trzy wyróżnienia na iF Design Awards 2023

Warszawa, 9 kwietnia 2023 – ViewSonic Corp., wiodący światowy dostawca rozwiązań wizualnych, został uhonorowany trzema prestiżowymi nagrodami iF Design Awards za projektor M1 Pro smart LED, wielofunkcyjny prezenter VB-PEN-007 oraz 15,6-calowy przenośny wyświetlacz VX1655-4K-OLED. Sukces ViewSonic w zdobywaniu nagród w różnych kategoriach podkreśla niezachwiane zaangażowanie firmy w innowacje produktowe i projektowanie rozwiązań zorientowanych na klienta.

„Nagrody iF Design są wyróżnieniem dla najlepiej zaprojektowanych i innowacyjnych produktów na rynku, dlatego ich otrzymanie jest niesamowitym zaszczytem” – powiedział Bonny Cheng, dyrektor operacyjny w firmie ViewSonic. „Wszystkie nagrodzone produkty zostały zaprojektowane od podstaw, aby zaoferować niezwykłe doświadczenie, które nie tylko spełniają, ale wręcz przewyższają oczekiwania naszych klientów. Czekamy na wprowadzenie kolejnych przełomowych urządzeń i zapewnienie doskonałości wrażeń wizualnych poprzez połączenie produktów, rozwiązań i rozwój naszego ekosystemu.”

ViewSonic zebrał szereg wyróżnień iF Design w przeszłości. Nagrodzone wcześniej produkty to projektor krótkiego rzutu X1000-4K, przenośny projektor LED M1, projektory X10-4K oraz X11-4K, projektor LED M1 Mini, oraz monitory VP2776 ColorPro VX85.

Opatentowana inteligentna podstawka 3-w-1 projektora M1 Pro umożliwia 360-stopniowe dostosowanie kątów projekcji i służy jednocześnie jako osłona obiektywu i włącznik/wyłącznik zasilania. Dzięki lekkiej konstrukcji ważącej zaledwie 950 g i wbudowanej baterii, projektor można łatwo przenosić, aby zapewnić sobie bezkompromisową rozrywkę w dowolnym miejscu. Projektor wyświetla wspaniały 100-calowy obraz w rozdzielczości HD 720p, zapewniając wierne kolory pod każdym kątem dzięki funkcji automatycznej pionowej korekcji geometrii obrazu i regulacji czterech narożników. Wbudowane, głośniki Harman Kardon zapewniają niezrównany dźwięk dla jeszcze lepszych wrażeń. Poza wszystkimi zaawansowanymi funkcjami, M1 Pro posiada przyjazną konstrukcję, z siatkową teksturą na powierzchni, która zapewnia miękki dotyk i elegancki wygląd, oraz intuicyjny touchpad do łatwej regulacji mocy i głośności.

VB-PEN-007 jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które posiada szereg funkcji, dzięki którym prezentacje z użyciem wyświetlaczy – czy to w biznesie, czy w edukacji – stają się łatwe. Połączenie pasywnego rysika i myszy pozwala użytkownikom na jednoczesne pisanie i zmianę slajdów podczas prezentacji, zwiększając efektywność i zapewniając elastyczną obsługę do robienia notatek i kontrolowania tego, co pojawia się na ekranie. Jego ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort użytkowania, nawet w okresach długotrwałego użytkowania, a żywotność baterii przekracza godziny bez spadku wydajności.

Przenośny monitor VX1655-4K-OLED 15,6″ firmy ViewSonic został zaprojektowany zarówno do rozrywki, jak i do zastosowań biznesowych. Przenośne, kompaktowe i ultra cienkie urządzenie ma zaledwie 4,5 mm grubości. Pomimo swojej przenośnej konstrukcji i minimalistycznego wyglądu, urządzenie integruje wiele interfejsów w swojej składanej podstawce, która łączy funkcje odprowadzania ciepła, wspierania ekranu i interfejsów razem. Ten subtelny projekt maksymalizuje wykorzystanie przestrzeni, zapewniając jednocześnie utrzymanie ultra cienkiego rozmiaru urządzenia. Zaprojektowany z myślą o wszechstronności, wyświetlacz ten jest idealny dla pracowników biurowych, entuzjastów gier i miłośników filmów, oferując optymalne wrażenia użytkownika we wszystkich przypadkach użycia.

Źródło: Informacje prasowe