VAX Air Silence Power Head – poznaj moc ciszy

Wielu z nas odkurzacz kojarzy się z hałaśliwym urządzeniem, w końcu nie raz w sobotnie popołudnie możemy usłyszeć, jak sąsiad zza ściany zaczyna odkurzanie swojego mieszkania. Inżynierzy VAX postanowili wyjść naprzeciw temu problemowi i stworzyli VAX Air Silence Power Head, dzięki któremu skuteczne odkurzanie już nie musi się kojarzyć z hałasem.

Cichosza!
Głośność odkurzacza Air Silence Power Head podczas standardowej pracy to zaledwie 72 dB. Poziom ten wzrasta jedynie podczas użycia elektroszczotki o 13 jednostek. Odkurzanie już więcej nie będzie przeszkadzało innym domownikom.

Multicyklonowa perfekcja
Air Silence Power Head opiera się na technologii cyklonowej, która oddziela cząsteczki kurzu do wbudowanego pojemnika. Możesz zapomnieć o przestarzałych workach, które wraz z coraz większym zapełnieniem powodują utratę mocy ssania. Ten odkurzacz będzie służył jak nowy przez cały czas!

STOP alergii!
Dla osób zmagających się z alergiami odkurzanie nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Choć sprzątając, pozbywamy się roztoczy, to jednak wiele urządzeń zwraca część z nich wraz z wyrzucanym powietrzem. Z myślą o każdym, dla kogo alergia to codzienny problem, VAX zastosował wysoce skuteczny, antybakteryjny filtr HEPA Media, dzięki któremu powietrze wydostające się z odkurzacza jest nawet czystsze niż to zasysane. Zatrzymuje on komórki grzybów, pierwotniaków, bakterii, a nawet część wirusów!

vax2

Elektroszczotka do zadań specjalnych
Masz w domu psa lub kota? Jeśli tak, doskonale wiesz jak uciążliwa potrafi być walka z ich sierścią. VAX pomyślał także o właścicielach zwierząt i wyposażył Air Silence Power Head w elektroszczotkę, która zwiększa skuteczność odkurzania zarówno sierści, jak i innych, trudnych do usunięcia zanieczyszczeń.

EKO moc!
VAX Air Silence Power Head należy do klasy dla najlepszych! Klasa energetyczna A to ekologia i oszczędność – łączy w sobie minimalizację zużycia energii wraz z wysoką skutecznością odkurzania.

Bogactwo akcesoriów
W VAX doskonale zdajemy sobie sprawę, że odkurzacz nie służy tylko do odświeżania powierzchni, po których chodzimy. Dlatego wyposażyliśmy nasze urządzenie w szereg dodatków, które pomogą Ci w usuwaniu kurzu m.in. z półek czy mebli:

• Elektroszczotka
• Gumowane kółka przyjazne podłodze
• Rury teleskopowe INOX łączone na „klik”
• Ssawka uniwersalna podłoga – dywan
• Ssawka 3 w 1 (szczelinowa + do tapicerki + z włosiem)
• Ssawka do podłóg twardych
• Ssawka z włosiem do parkietów

Źródło: informacja prasowa.