VAX Air Silence Pet – cichy pogromca sierści

Zwierzęta wnoszą do naszego życia wiele radości, ale niestety również liczne obowiązki. Jednym z nich jest sprzątanie po naszym pupilu. Aby ułatwić nam to zadanie inżynierzy VAX stworzyli odkurzacz idealny – VAX Air Silence Pet.

Turbo efekty z turboszczotką
VAX Air Silence Pet został stworzony z myślą o właścicielach zwierząt. Usuwanie sierści nigdy nie było tak proste! Wystarczy użyć dołączonej mini turboszczotki, aby szybko odświeżyć kanapy czy fotele.

Moc cyklonów
VAX Air Silence Pet opiera się na technologii MULTICYCLONE, która oddziela cząsteczki od cząstek powietrza w specjalnej komorze. Możesz zapomnieć o przestarzałych workach, które wraz z coraz większym zapełnieniem zaczynają wydzielać nieprzyjemny zapach i powodują utratę mocy ssania. Dzięki tej technologii siła ssania jest zawsze taka sama, a pojemnik na kurz możesz w prosty sposób opróżnić po każdym odkurzaniu, nie wydając pieniędzy na worki.

vax1

Ciiiii…
Odkurzanie bardzo często kojarzy nam się z uciążliwym hałasem. VAX kładzie temu kres. Poziom głośności podczas pracy to zaledwie 72 dB, co czyni go naprawdę cichym urządzeniem. Możesz odkurzacz bez przeszkadzania innym domownikom.

STOP alergii
Mimo, że odkurzając pozbywamy się roztoczy, to jednak wiele urządzeń zwraca część z nich wraz z wyrzucanym powietrzem. Z myślą o każdym, dla kogo alergia to codzienny problem, VAX zastosował wysoce skuteczny, antybakteryjny filtr HEPA Media, dzięki któremu powietrze wydostające się z odkurzacza jest nawet czystsze niż to zasysane. Zatrzymuje on co najmniej 99,97% komórek grzybów, pierwotniaków, bakterii, a nawet części wirusów.

EKO odkurzanie
VAX Air Silence Pet należy do klasy dla najlepszych! Klasa energetyczna A to ekologia i oszczędność w jednym – łączy w sobie ograniczenie zużycia energii z wysoką skutecznością odkurzania.

Źródło: informacja prasowa.