VAX Air Cordless Switch – bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1

Do gruntownych porządków potrzebujemy mocnego urządzenia do odkurzania podłóg i dywanów. Ale w domu przydaje się również mały, ręczny odkurzacz do drobnego sprzątania. Który z nich wybrać? Najwygodniej byłoby mieć dwa urządzenia… Odpowiedzią na te rozterki jest VAX Air Cordless Switch, który dzięki swojej konstrukcji 2 w 1 spełnia wszystkie domowe zadania.

Bezprzewodowa wolność
Zabałaganiony dom to istny tor przeszkód. Kabel tylko dodatkowo czyni go trudniejszym do pokonania. Z bezprzewodowym VAX Air Cordless Switch dotrzesz wszędzie, gdzie potrzebujesz, bez konieczności szukania kolejnych gniazdek.

Dwa VAXy tu sprzątały – jeden duży, drugi mały
Niejednokrotnie w ciągu dnia okruszki po posiłku spadną na podłogę, czy rozsypie się nam kawa. Niezastąpionym może się okazać mały, ręczny odkurzacz, którym szybko pozbędziemy się kłopotu. A to właśnie jeden z dwóch VAX Air Cordless Switchów – wystarczy wypiąć go z głównej części urządzenia, aby błyskawicznie pozbyć się nieczystości lub dotrzeć w trudniej dostępne miejsca, takie jak np. schody.

Podwójna moc elektroszczotek
Bezprzewodowy Air Cordless Switch jest wyposażony w dwie elektroszczotki – jedną dużą, wbudowaną oraz małą, doczepianą do ręcznej części odkurzacza. Dzięki nim odkurzanie dywanów i zbieranie sierści domowych pupili jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

c8a88341-563a-4d0e-a49d-1a70e4286970.jpg._CB327813959_

Koniec z workami
Air Cordless Switch jako nowoczesny odkurzacz posługuje się technologią cyklonową, która oddziela kurz w wirującym strumieniu powietrza, kierując zanieczyszczenia do plastikowego pojemnika. Wystarczy go później opróżnić nad koszem na śmieci – nic prostszego.
Brak worków to także brak przykrego zapachu wydzielanego przez gromadzące się w nim nieczystości.

Większa wygoda
Aby odkurzanie było jeszcze bardziej precyzyjne, a także wygodne, w VAX Air Cordless Switch wyposażono w oświetlenie LED – teraz nic się przed nim nie ukryje. Ponadto zastosowana technologia Wind Tunnel 2 zapobiega wysypywania się kurzu po wyłączeniu odkurzacza.

Dodatkowo do urządzenia dołączone są:
• Wbudowana elektroszczotka
• Mini elektroszczotka
• Ssawka szczelinowa
• Oddzielna ładowarka baterii ze wskaźnikiem naładowania
• 1 akumulator litowo-jonowy LithiumLife

Źródło: informacja prasowa.