UMI London wytrzyma upadek z 6 metrów

UMI London to smartfon, który nie przypomina opancerzonych i odpornych na wszystko modeli telefonów. Ma być jednak przygotowany na upadki nawet z 6 metrów. Może zatem zyskać uznanie w oczach pechowców, którzy na potęgę tłuką ekrany swoich telefonów, chwaląc się później efektownymi pajęczynkami.

004-UMI-London-gold2

Sekret modelu London kryje się w autorskiej koncepcji UMI, która dzięki zastosowaniu dwuwarstwowego szkła 2.5D (Dual T2X-1 Glass with DG Twin-Shield Technology), powinna przełożyć się na lepszą ochronę ekranu. Dodatkowo, pomiędzy warstwami, znajduje się specjalna pianka 3M, mająca nadać konstrukcji elastyczność i wchłonąć wstrząsy.   UMI deklaruje, że dzięki powyższej technologii, model London powinien wytrzymać upadek z wysokości 1,5 metra, bez żadnego zabezpieczenia. Jeżeli natomiast użytkownik zdecyduje się na dedykowane akcesorium w postaci etui, UMI London ma wyjść bez szwanku z upadku, z czterokrotnie większej wysokości. Co ważne, model London, w przeciwieństwie do grubych i opancerzonych smartfonów, może się podobać. Jego konstrukcję oparto o smukły, aluminiowy korpus, o grubości zaledwie 4,8 mm. Boczne krawędzie zaokrąglono, a tylny panel także pokryto taflą eleganckiego szkła. Smartfon jest dostępny w wersji czarnej, białej i złotej.

UMI London pracuje pod kontrolą czystego Androida 6.0 Marshmallow. Za płynne działanie odpowiada czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 1,3 GHz. Użytkownik ma do dyspozycji 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wbudowanej, 5-calowy ekran w rozdzielczości HD oraz baterię o pojemności 2050 mAh. Sugerowana cena detaliczna UMI London wynosi 349 PLN brutto. Podobnie jak wszystkie inne smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, także model London jest objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, należy zwrócić uwagę na hologram CK MEDIATOR.

Źródło: Informacja prasowa.