Ulefone, HOMTOM, UMi i Bluboo w świątecznej ofercie specjalnej

CK MEDIATOR, autoryzowany dystrybutor chińskich marek smartfonów, wprowadził do sprzedaży zestawy świąteczne, w ramach których, kupując telefony objęte ofertą promocyjną, można otrzymać etui, szkło ochronne lub słuchawki całkowicie za darmo. Mogą one zainteresować osoby, które szukają ciekawego i funkcjonalnego, a zarazem niedrogiego prezentu dla bliskich.

Do świątecznej oferty specjalnej trafiły cztery modele smartfonów: Ulefone Be Pure Lite, HOMTOM HT16, UMi London oraz Bluboo Maya. Gratisowe akcesoria można znaleźć tylko w modelach, pochodzących z autoryzowanej dystrybucji. Aby to potwierdzić, należy sprawdzić czy produkt posiada hologram CK MEDIATOR, co wiąże się także z 24-miesięczną gwarancją oraz pełnym wsparciem posprzedażowym na terenie kraju.

UMi London w zestawie z etui i szkłem ochronnym za 399 zł
UMi London to smartfon z podwójną taflą szkła T2X-1 2,5 D, dzięki której jest w stanie przetrwać upadek z wysokości 6 metrów. Zastosowano w nim czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 o taktowaniu 1,3 GHz i 1 GB pamięci RAM. Całość działa pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow.

HOMTOM HT16 w zestawie z etui i szkłem ochronnym za 349 zł
HOMTOM HT16 dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – niebieskim, czarnym i białym. Działa pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow. Za jego obsługę odpowiada czterordzeniowy układ MediaTek MT6580 o taktowaniu 1,3 GHz i 1 GB pamięci RAM. Zastosowano tu 5-calowy ekran o rozdzielczości HD. Za wykonywanie zdjęć odpowiadają aparaty 5 i 2 Mpx. Funkcja interpolacji zwiększa ich rozdzielczość do 8 i 5 Mpx.

Ulefone Be Pure Lite w zestawie z etui i słuchawkami za 399 zł
Be Pure Lite oferuje system Android 6.0 Marshmallow, czterordzeniowy układ MediaTek MT6580 i 1 GB pamięci RAM. Ekran IPS o przekątnej 5 cali wyświetla obraz w rozdzielczości HD. Zastosowano tu aparaty 8 i 2 Mpx. Dzięki funkcji interpolacji ich rozdzielczość może zostać zwiększona do 13 i 8 Mpx. Urządzenie dysponuje 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD.

img_4425

Bluboo Maya w zestawie z etui i szkłem ochronnym za 479 zł
Bluboo Maya został wyposażony w aparaty o rozdzielczości 13 i 8 Mpx. Wykonane zdjęcia identyfikowane są pod kątem wieku i płci, a następnie udoskonalane odpowiednim filtrem makijażu. Urządzenie umożliwia automatyczne wykonywanie fotografii po wykonaniu gestu Victoria. Bluboo Maya dysponuje 5,5-calowym ekranem HD. Zastosowano w nim czterordzeniowy układ MediaTek MT6580A o taktowaniu 1,3 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Smartfon działa pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow.

Wszystkie świąteczne zestawy można kupić w sklepach, w całym kraju lub bezpośrednio w sprzedaży online, m.in. za pośrednictwem sklepu funtech.pl.

Źródło: informacja prasowa.