Tylko34 cm głębokości, czyli pralki w wersji slim i superslim – idealne rozwiązanie do małej łazienki

Jeśli urządzasz małą łazienkę, na pewno zastanawiasz się, jak zmieścić w niej wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Pierwszy dylemat pojawia się już na etapie projektowania przestrzeni – zdecydować się na wannę czy lepiej zamontować prysznic?Kolejny to odpowiedź na pytanie, czy w łazience zmieści się pralka. Na szczęście na rynku dostępne są urządzenia w wersji slim lub superslim o głębokości 45cm, 40cm, a nawet 34 cm.

Przygotowaliśmy propozycje 3 pralek, które nie tylko zmieszczą się w małej łazience, lecz także zachwycą swoim designem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Pralko-suszarka Candy GVSW45 485TWHC-S – dwie funkcje w urządzeniu o głębokości 45 cm
Przy urządzaniu pomieszczeń o małych rozmiarach warto zwrócić uwagę na sprzęty wielofunkcyjne. W łazience sprawdzi się np. pralko-suszarka Candy, która ma jedynie 45 cm głębokości i mieści 8 kg załadunku prania oraz 5 kg suszenia. Dodatkowym udogodnieniem jest technologia Smart Touch połączona z aplikacją Simply-Fi, która umożliwia sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona. Aplikacja pozwala na bieżąco monitorować stan techniczny pralko-suszarki, personalizować programy prania, a nawet uruchomić urządzenie bez konieczności znajdowania się w pobliżu niego.
Funkcja Mix Power System to innowacyjne rozwiązanie pomocne w skuteczniejszym pozbywaniu się zabrudzeń. Na wstępnym etapie czyszczenia środek piorący łączy się z wodą w specjalny roztwór, który następnie rozpylany jest pod ciśnieniem bezpośrednio na ubranie.Pozwala to na uzyskanie doskonałych efektów,nawet podczas prania w temperaturze 20°C. Warto zwrócić też uwagę na funkcję KG Detector wykorzystaną w pralko-suszarkach i pralkach Candy, która automatycznie dobiera odpowiednie parametry prania (ilość wody, liczbę obrotów, zużycie energii, czas prania) do wielkości załadunku. Dzięki temu możemy wyprać pojedyncze ubrania bez obaw o większe rachunki za prąd i wodę.

CANDY_pralko-suszarka GVSW45 485TWHC-S

Pralka Candy Bianca BWM4 137PH6/1-S – doskonałe pranie i jedynie 40 cm głębokości
Inteligentna pralka Candy Bianca w wersji slim (40 cm głębokości i załadunek do 7 kg) to urządzenie łączące ponadczasową stylistykę z nowoczesnymi rozwiązaniami. Funkcja Zoom gwarantuje doskonałe pranie w zaledwie 59 minut, a system Mix Power Jet dodatkowo dba o każdy rodzaj garderoby, dzięki wprowadzaniu detergentu prosto do bębna.
Co więcej, pralka została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowników. Specjalny panel sterowania Smart Ring (niewielki okrągły ekran dotykowy z wyświetlaczem umieszczonym pod kątem 11°) zapewnia komfort i pełną intuicyjność użytkowania. Pralką można zarządzać z poziomu smartfona, dzięki aplikacji Simply-Fi. Urządzenie zapamiętuje najczęściej wybierane programy, koryguje błędy i radzi, jaką funkcje wybrać, co sprawia, że każde kolejne pranie staje się znacznie łatwiejsze.

Pralka Candy GVS34 126DC3/2-S – jedna z najwęższych pralek na rynku, tylko 34 cm głębokości
W naprawdę małej łazience sprawdzi się pralka w wersji superslim. Model o głębokości jedynie 34 cm znajdziesz w linii Candy Grand Óvita Smart. Pralka GVS34 126DC3/2-S posiada technologię Smart Touch połączoną z aplikacją Simply-Fi, dzięki czemu możesz monitorować pracę urządzenia i zarządzać nim za pomocą smartfona. Pralka posiada również wiele funkcji i programów usprawniających codzienne pranie:
• KG Detector – pralka dopasuje program do wagi prania, a my nie musimy czekać, aż uzbieramy cały bęben ubrań;
• Program EcoMix 20°C – umożliwia pranie kolorowych ubrań bez konieczności ich segregowania. Tkaniny w trakcie prania nie stracą intensywnej barwy i nie zafarbują pozostałych ubrań;
• Funkcja Stop&Load – daje możliwość dodania kolejnych ubrań już w trakcie procesu prania;
• Aquaplus – opcja przeznaczona dla alergików i osób o wrażliwej skórze. Program pozwala na włącznie dodatkowego płukania, dzięki czemu ubrania będą pozbawione wszelkich pozostałości po użytym detergencie.

Inne modele pralek Candy w wersji slim i superslim:
• GVS44 138DWC3-S (wersja slim, 44 cm głębokości);
• GVS4 137DWC3/2-S (wersja slim, 40 cm głębokości);
• CS4 1061D3/2-S (wersja slim, 43,2 cm głębokości);
• GVS34 126TC3/2-S (wersja superslim, 34 cm głębokości);
• CS3 1052D2-S (wersja superslim, 34 cm głębokości);
• GV34 126TC3-S (wersja superslim, 34 cm głębokości).

Źródło: informacja prasowa.