Twarde jak stal – nauszne słuchawki Genius

Genius zaprezentował nowe słuchawki nauszne z mikrofonem o oznaczeniu modelowym HS-M435. Wyróżnia je stalowy pałąk, duże muszle słuchawkowe oraz odpinany przewód sygnałowy.

Nowy model słuchawek nausznych Genius HS-M435 został wyposażony w solidny pałąk ze stali nierdzewnej, który ma nadać im wytrzymałość oraz stylowy wygląd. Na przewodzie sygnałowym umieszczono mikrofon z przyciskiem, pozwalającym odbierać połączenia przychodzące. Funkcja ta powinna sprawdzić się zarówno w przypadku prowadzenia rozmów za pośrednictwem telefonu, jaki i np. programu Skype na komputerze.

HS-M435-01

Muszle słuchawek wykonano ze skóry. Są też bardzo duże i obejmują całe małżowiny uszne, dzięki czemu mają świetnie izolować dźwięki dobiegające z otoczenie. Do jednej z nich prowadzi przewód typu mini-jack 3,5 mm. Producent przewidział możliwość jego odłączenia. Ma ułatwić to transport słuchawek oraz zapobiec przypadkowemu wyrwaniu kabla, w przypadku nagłego szarpnięcia.

Słuchawki Genius zostały wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki. Ich zakres częstotliwości to 20Hz-20kHz, a czułość to 115dB±3dB. Impedancja wynosi 32 Ohm. Czułość mikrofonu wynosi 32±3dB, a jego zakres obejmuje częstotliwości 100Hz-10kHz.

Słuchawki Genius HS-M435 są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 69 PLN brutto.

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

Źródło: Informacja prasowa.