TP-LINK Neffos Y5L–smartfon na start

Po udanej premierze smartfonów Neffos z serii C5przyszedł czas na pierwszy model z serii Y – TP-LINK Neffos Y5L. Na pokładzie ma dwa aparaty fotograficzne, najnowszą wersję systemu Android i obsługę dwóch kart SIM w technologii dual standby. Dla kogo to wszystko?

„Chcemy sprawić, aby zaawansowana, a jednocześnie prosta w obsłudze technologia była dostępna dla każdego, również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem nowych technologii” – mówi Jeffrey Chao, prezes TP-LINK.

Neffos_Y5L_couple_W

Najmocniejszą stroną nowego smartfonu jest Android 6.0 Marshmallow, obecnie najbardziej zaawansowany system operacyjny Google dla urządzeń mobilnych. Marshmallow włączy tryb uśpienia, gdy smartfon nie będzie używany, co istotnie wydłuży czas pracy na baterii. Zadba również o bezpieczeństwo użytkowników oferując większą kontrolę nad uprawnieniami dla aplikacji.

Smartfon został wyposażony w4,5-calowy wyświetlacz, czterordzeniowy 64-bitowy procesor, 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy o kolejne 32GB za pomocą karty microSD. Pozwala to na płynne działanie aplikacji i zapewnia bezpieczne miejsce do przechowywania danych multimediów.

Smartfon TP-LINK Neffos Y5L debiutuje na rynku w cenie ok.350 zł i jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: perłowy, żółty oraz grafitowy. Możesz kupić go w dobrych sklepach komputerowych i jest objęty 24-miesięczną gwarancją door-to-door producenta.

Specyfikacja techniczna Neffos Y5L dostępna jest na stronie.

Źródło: Informacja prasowa.