Toshiba Satellite Pro C70-B – odpowiedź na potrzeby sektora MŚP

Toshiba przedstawia serię laptopów biznesowych Satellite Pro C70-B. To rozwiązanie dedykowane zarówno podstawowym, jak i zaawansowanym zadaniom biurowym. Imponujący panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 17,3 cala i rozdzielczości HD+ z podświetleniem LED zapewni doskonałą widoczność, a procesory Intel® Core™ i3 lub i5 oraz twardy dysk o pojemności 500 GB dostarczą wydajności, nawet przy najbardziej wymagających zadaniach. Ponadto, użytkownicy z pewnoscią docenią szeroką gamę pełnowymiarowych portów, które pozwolą szybko i wygodnie łączyć się z innymi urządzeniami oraz udostępniać prezentację szerszej publiczności. Wszystko to dostępne
w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Dostosowany do Twoich potrzeb
Laptopy Satellite Pro C70-B wyposażone zostały w system operacyjny Win7 64bit Pro. Do zestawu dołączona jest również płyta DVD z Win8.1 64bit Pro, co pozwoli na szybką aktualizację systemu i instalację wielu dodatków wykorzystywanych podczas pracy biurowej. Użytkownik ma również do wyboru różne rozmiary pamięci i dedykowane karty graficzne, dzięki czemu może wybrać sprzęt, który idealnie odpowiada jego codziennym potrzebom. Pełnowymiarowa klawiatura z blokiem klawiszy numerycznych doskonale sprawdzi się podczas pracy w arkuszach kalkulacyjnych i programach księgowych, a niedoblaskowy, 17,3 calowy ekran HD+ zapewni doskonałą widoczność nawet w bardzo jasnych warunkach.

Mobilność kluczem do sukcesu
Dzisiejszy biznes musi być mobilny, aby się rozwijać. Małe i średnie przedsiębiorstwa poszukują rozwiązań, które będą zarówno wydajne i lekkie, jak i atrakcyjne cenowo. Laptopy Satellite Pro C70-B zostały zaprojektowane tak, aby dostosowywać się do Twojego stylu pracy. Czarna, matowa obudowa jest nie tylko elegancka, ale także niezwykle trwała.
Co więcej, wszystkie biznesowe laptopy w ofercie Toshiba przechodzą rygorystyczne testy przeprowadzane przez niezależny instytut TÜV Rheinland, gdzie bada się ich wytrzymałość na upadek oraz zalanie. Pomimo pokaźnych rozmiarów, dzięki komponentom zastosowanym w obudowie, laptop waży jedynie 2,7 kg., a bateria wytrzymuje nawet do 7 godzin nieustannej pracy. Satellite Pro C70-B zaskoczy Cię swoimi możliwościami szczególnie w momentach, gdy musisz pracować poza biurem.

Bądź na łączach
Seria laptopów Satellite Pro C70-B została wyposażona w wygodne opcje łączności i szereg pełnowymiarowych portów, w tym porty HDMI i RGB oraz 2 porty USB 3.0 i jeden port USB 2.0, a także gniazdo kart SD. Ponadto laptopy posiadają kartę Gigabit LAN oraz wbudowaną obsługę łączności Bluetooth 4.0, która zapewni szybką synchronizację danych pomiędzy innymi urządzeniami mobilnymi, takimi jak tablet czy smartfon.

Seria laptopów Satellite C70-B jest już dostępna w sprzedaży, a w jej skład wchodzą 3 modele: Satellite C70-B-351, C70-B-12Z, C70-B-352.

Podstawowe informacje o serii Toshiba Satellite Pro C70-B

System operacyjny: Windows® 7 Pro 64-bit (preinstalowany) oraz Windows 8.1 Pro 64-bit (na płycie DVD)
Procesor: Procesory Intel® Core™ i3 lub Intel® Core™ i5
Ekran: 43.9cm (17.3”), Toshiba HD+ TFT nieodblaskowy o proporcjach 16 : 9
z podświetleniem LED
Dysk twardy: 500 GB
Obudowa: Matowa w kolorze czarnym
Pamięć: 4,096 (1x) MB, DDR3L RAM (1,600 MHz)
Grafika: AMD Topaz XT 2GB (w modelu C70-B-352)
Maksymalny czas pracy na baterii: do 7h23min (Mobile Mark™ 2012)
Waga: do 2.7 kg
Wymiary: Szer. x dł. x wys. : 413.0 x 268.0 x 29.0 (przód) / 33.7 (tył) mm

Źródło: Informacja prasowa.