To jeszcze nie koniec październikowych promocji EZVIZ!

EZVIZ, światowy lider w rozwiązaniach smart home, przedstawia  niezwykle korzystną ofertę na swój inteligentny robot sprzątający RC3. Seria RC to przyjazne środowisku roboty sprzątające, charakteryzujące się trzema różnymi trybami sprzątania, kompaktowym rozmiarem, a także obudową z ekologicznych materiałów. W dniach 16-31.10 nowy odkurzacz RC3 można nabyć w niezwykle przystępnej cenie: 499 zł.

 

Rozwiązania smart home, a w szczególności te dedykowane utrzymaniu porządku, stają się obecne niemal w każdym mieszkaniu. Marka EZVIZ podążając za tym trendem, oferuje w katalogu swoich produktów urządzenia dostępne dla każdego w zależności od preferencji oraz dostępnego budżetu. Z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach o nieco niższych możliwościach budżetowych, EZVIZ wprowadził na rynek swoje ekologiczne produkty EZVIZ RC3 oraz RC3 Plus stworzone z myślą o domowym komforcie.

 

EZVIZ RC3, inteligentny robot odkurzający wykonany z ekologicznych materiałów

 

EZVIZ RC3 to jeden z najbardziej funkcjonalnych robotów sprzątających ze średniej półki cenowej. Urządzenie za sprawą swojej kompaktowej budowy sprawnie i zgrabnie porusza się po domu, a dzięki dużej mocy ssania i prostemu sterowaniu gwarantuje skuteczne czyszczenie. Wbudowany zbiornik na kurz o pojemności 800 ml sprawia, że robot ten jest nieocenionym pomocnikiem w sprzątaniu, zwłaszcza jeśli w domu przebywają zwierzęta gubiące sierść.

 

RC3 posiada moc ssania do 2700 Pa i jest przeznaczony do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg twardych, pochłaniając śmieci, zabrudzenia i sierść zwierząt domowych. Dzięki wbudowanemu czujnikowi rozpoznającemu typ podłogi odkurzacz wykrywa rodzaj nawierzchni, w tym dywany w czasie rzeczywistym. Jego duże koła umożliwiają mu pokonywanie 2-centymetrowych krawędzi i poruszanie się po wykładzinach dywanowych bez najmniejszego wysiłku. Ponadto, znajdując się na wykładzinie, RC3 automatycznie zwiększa moc ssania, aby dokładniej pozbierać ukryte w niej zabrudzenia czy paprochy.

 

Odkurzacz EZVIZ posiada również wbudowany żyroskop i wykrywanie podczerwieni. Dzięki temu płynnie porusza się po domu, omijając przeszkody, takie jak kosze na śmieci, skarpetki czy krzesła. Potrafi przekraczać progi o wysokości do 20 mm, umożliwiając swobodne poruszanie się po różnych pomieszczeniach.

 

W trosce o środowisko

 

Kontynuując swoją misję zrównoważonego rozwoju EZVIZ Green, marka wprowadza do swojego portfolio produkty wyprodukowane z materiałów z odzysku – takie jak roboty sprzątające z serii RC. Do stworzenia spodu pojedynczego odkurzacza RC3 wykorzystano 16 butelek z tworzywa sztucznego, dając im w ten sposób „nowe życie”. Warto również dodać, że część przychodów uzyskiwanych ze sprzedaży robotów jest przeznaczona na sadzenie drzew i wsparcie lokalnych farm w ramach specjalnego Globalnego Programu Zalesiania EZVIZ. We współpracy z renomowanym partnerem ekologicznym Treedom, platformą specjalizującą się w sadzeniu drzew, EZVIZ już teraz sadzi średnio dwa drzewa dziennie.

 

W dniach 16 – 31 października w oficjalnym sklepie producenta na Allegro, można nabyć EZVIZ RC3 za niezwykle atrakcyjną cenę 499 zł! To okazja, której nie możesz przegapić. Niech EZVIZ RC3 odciąży Cię od rutynowych obowiązków sprzątania, pozwalając Ci skupić się na tym, co naprawdę się liczy.

 

 

źródło: informacje prasowe