The Thaumaturge wśród 8 nowych gier w bibliotece GeForce NOW. Od dzisiaj możliwy jednodniowy dostęp do usługi

NVIDIA poinformowała, że od dzisiaj dostępne są nowe dzienne przepustki do usługi GeForce NOW. Pozwolą one na 24-godzinne granie w chmurze bez konieczności posiadania miesięcznego abonamentu. Przepustka dzienna Ultimate (z dostępem do komputera klasy GeForce RTX 4080) kosztuje 43 zł, a dzienny dostęp Priority został wyceniony na 21 zł.

Użytkownicy jednodniowej przepustki otrzymują te same korzyści, co subskrybenci planów Ultimate i Priority, w tym dłuższe sesje, szybszy dostęp do serwerów oraz ray tracing w obsługiwanych tytułach. Gracze korzystający z jednodniowej przepustki Ultimate otrzymują dostęp do tych samych technik NVIDIA, co posiadacze kart graficznych z serii 40, a także możliwość strumieniowania w rozdzielczości 4K i w jakości 120 kl./s, nawet na urządzeniach o małej mocy obliczeniowej.

Jeszcze w tym tygodniu wszyscy użytkownicy abonamentu Ultimate, w tym gracze z jednodniowymi przepustkami, otrzymają aktualizację aplikacji GeForce NOW dla Windows i macOS. Wprowadzi ona wsparcie dla technik Cloud G-SYNC oraz NVIDIA Reflex dla rozgrywki w 60 i 120 klatkach na sekundę, zapewniając jeszcze niższe opóźnienia w grach, niemal nie do odróżnienia od rozgrywki na lokalnym komputerze.

W chmurze zadebiutowała niezwykle dobrze przyjęta gra The Thaumaturge od polskiego studia Fool’s Theory. Ten oryginalny RPG z turowym systemem walki, którego akcja rozgrywa się w kulturowym tyglu Warszawy początku XX wieku pozwala wcielić się w tytułowego taumaturga, który wykorzystuje tajemnicze istoty w trakcie swojego śledztwa.

W bibliotece usługi GeForce NOW pojawił się również kolejny tytuł od Cygames. Jest nim niezwykle popularna gra Granblue Fantasy: Relink. Gracze wcielają się w kapitana podniebnej załogi, do której dołącza zadziorny młody smok Vyrn oraz dziewczynka imieniem Lyria, w której drzemią tajemnicze moce. W towarzystwie barwnej załogi, wśród której znajdą się i królowie, i wyrzutki, ruszają w rejs ku Estalucii, legendarnej wyspie na skraju nieba.

Oto pełna lista gier, które zasilają bibliotekę GeForce NOW w tym tygodniu:

  • The Thaumaturge (od 4 marca w Steam)
  • Classified: France ‘44 (od 5 marca w Steam)
  • Expeditions: A MudRunner Game (od 5 marca w Steam)
  • Winter Survival (od 6 marca w Steam)
  • Taxi Life: A City Driving Simulator (od 7 marca w Steam)
  • Zoria: Age of Shattering (od 7 marca w Steam)
  • Granblue Fantasy: Relink (Steam)
  • Undisputed (Steam)

źródło: informacje prasowe