Stylowy smartwatch dla fanów technologii od firmy Manta

Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy, wprowadza na polski rynek nowy model smartwatcha przeznaczony dla osób poszukujących eleganckich i nowoczesnych urządzeń, inspirowanych tradycyjnymi rozwiązaniami. Manta Elegant Smartwatch SWT201 został zaprojektowany tak, aby łączyć w sobie funkcjonalność i stylowe wykończenie analogowych zegarków na bransolecie.

Nowy produkt firmy Manta stawia na minimalizm, elegancję i funkcjonalność. Dlatego smartwatch wyposażono w system Bluetooth 3.0 i wytrzymałą baterię, której czas pracy w stanie czuwania wynosi 80 godzin. Urządzenie bez trudu poradzi sobie z obsługą systemu operacyjnego Android.

Manta Elegant Smartwatch SWT201 posiada wyświetlacz o przekątnej 0.95” i rozdzielczości, która została dopasowana tak aby zapewnić komfort podczas odczytu danych. Smartwatch waży niecałe 60g, zapewniając tym samym lekkość i wygodę użytkowania podczas dnia codziennego.

Smartwatch można ładować bezprzewodowo, za pomocą dołączonej podstawki. Oprócz elegancji przy projektowaniu urządzenia nie zapomniano o jakości wykonania. Każda część smartwatcha jest dobrze spasowana, bransoletę spina klamra z logo firmy.

Link do strony produktu: http://www.manta.com.pl/pl/swt201

Sugerowana cena detaliczna: 299 zł

Specyfikacja techniczna Manta Elegant Smartwatch SWT201:

Przekątna ekranu: 0.95 cala
Rozdzielczość: 96 x 64
Waga: ~60g
Bluetooth: 3.0
Pojemność i rodzaj baterii: 210 mAH, bateria polimerowa
GPS, Radio FM: Nie
Czas pracy baterii: Do 80 godzin (w stanie czuwania)
Obsługiwane systemy: Android 4.3 i nowszy
Zawartość pudełka: Smartwatch, kabel USB, podstawka i, instrukcja

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł w dziale: News