Stylowy i precyzyjnie wykonany ASUS Zen AiOZ220IC dostępny w Polsce

ASUS Zen AiO Pro, który wkracza właśnie do polskich sklepów, to w pełni funkcjonalny desktop o wyjątkowym wyglądzie – harmonijnie łączy w sobie wydajność i estetykę nawiązującą do piękna natury. Mocne podzespoły zostały zamknięte w eleganckiej obudowie z solidnego anodowanego aluminium. Jej tylna część wykonana ze szczotkowanego metalu w szampańskim kolorze zachwyca subtelnym kształtem.

Praca w komforcie

We współczesnym świecie potrafimy być bardzo zajęci, a nasze miejsca pracy pozostają w nieustannym chaosie. Komputery All in One pozwalają zachować większy porządek na biurku – podzespoły komputerowe znajdują się w obudowie wyświetlacza, co ogranicza liczbę kabli i urządzeń niezbędnych do korzystania ze sprzętu. W Zen AiO Z220IC porty wejść i wyjść usytuowane zostały z tyłu komputera, a Bluetooth 4.0 pozwala podłączyć bezprzewodową myszkę i klawiaturę. Do tego urządzenie wyposażone zostało w prawie dwudziestodwucalowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości FullHD, który pozwoli dostrzec każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Co więcej na rynku pojawią się wersje z dziesięciopunktowym dotykowym ekranem, co zdecydowanie ułatwia nawigację w systemie operacyjnym Windows 10, który dołączony jest do zestawu. Całość uzupełnia imponujący system audio, złożony łącznie z sześciu głośników odpowiedzialnych za bogate brzmienie: mocny bas oraz czyste i naturalne, wysokie tony.

Zen AiO Pro_Z220_02

Wydajność i kompatybilność

Zespół doświadczonych projektantów i inżynierów tajwańskiego producenta dołożył wszelkich starań, aby wynieść komputery AiO na wyższy poziom. Model Z220IC wyposażono w procesory z rodziny Intel Core szóstej generacji i zintegrowane karty graficzne. W komputerach z serii Zen AiOPro zaimplementowane zostały porty USB 3.1 drugiej generacji, gwarantujące o dwadzieścia razy szybszy transfer danych (do 10Gbit/s) niż ma to miejsce w przypadku standardowych gniazd USB 2.0. Ponadto standard USB 3.1 Typu C oznacza, że nie będziemy musieli obawiać się wpięcia pendrive’a do komputera złą stroną.

ASUS HomeCloud i ASUS WebStorage

Nowe ASUS Zen AiOPro gwarantują łączność bezprzewodową o wysokiej prędkości, dzięki czemu w pełni sprawdzą się podczas strumieniowania danych z innych urządzeń. Komputery sprawdzą się jako domowe centrum pamięci w chmurze. Za pomocą aplikacji ASUS HomeCloud i ASUS WebStorage członkowie rodziny będą mogli w intuicyjny sposób dzielić swoje dane ze wszystkimi domownikami z dowolnego miejsca, bez względu na to z jakiego urządzenia korzystają – wystarczy połączenie z Internetem.

Cena i dostępność

ASUS Zen AiO Pro Z220IC dostępny będzie w polskich sklepach w cenie od 3 999 zł

Specyfikacja techniczna:

Model ASUS Zen AiO Pro Z220IC
System operacyjny Windows 10
Wyświetlacz 21.5-cala VA Full HD 1920×1080
Procesor Intel Core i7-6700T / Core i5-6400T / Core i3-6100T
Chipset H110
Karta graficzna Intel HD Graphics 530
Pamięć RAM DDR4 2133Mhz, 2 x SO-DIMM slot, 4GB / 8GB / 16GB
Pojemność dysku 1TB HDD
Łączność 802.11ac + Bluetooth 4 (M.2, 2T2R), wsparcie Intel WiDi
LAN 10/100/1000Mbit/s
Kamera 1M 720P HD, 2 mikrofony cyfrowe
Dźwięk ASUS SonicMaster Premium
Głośniki 8+8W Głośniki Stereo
Porty 1 x USB 3.1 (Typu C); 4 x USB 3.0; 1 x USB 2.0; 1 x złącze słuchawkowe; 1 x złącze mikrofonowe; 1 x czytnik kart 2w1 (SD/MMC); 2 x HDMI-out (Z240) ; 1 x HDMI-out (Z220); 1 x port zasilania; 1 x LAN; 1 x port Kensington
Zasilacz 180W / 120W
Akcesoria Bezprzewodowa myszka i klawiatura

*Specyfikacja może ulec zmianie oraz różnić się na poszczególnych rynkach

Źródło: Informacja prasowa.