Sound BlasterX Katana drugi raz z rzędu zdobywa prestiżową nagrodę European Hardware Association 2018

Uznany system audio kontynuuje „zwycięski bieg” dzięki fenomenalnej jakości i zaawansowanej inżynierii, mocnemu subwooferowi, procesorowi Sound Blaster®, 24-bitowemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu, Dolby® 5.1, a także 16.8-milionowemu Systemowi Oświetlenia Aurora

Singapur – Firma Creative Technology Ltd ogłosiła dzisiaj, że po raz kolejny zdobyła prestiżową nagrodę European Hardware Award w kategorii „Najlepsze głośniki” za Sound BlasterX Katana na ComputexTaipei 2018. Dla przypomnienia, Sound BlasterX Katana została nagrodzona jako „Najlepszy głośnik” podczas European Hardware Awards w 2017 roku.

Stowarzyszenie European Hardware prowadzi plebiscyt „European Hardware Awards”. Zrzesza ono dziewięć największych niezależnych serwisów z aktualnościami i recenzjami, które pochodzą z całego kontynentu – łącznie daje to 22 miliony entuzjastów technologii. EHA prowadzi szczegółowe testy, które są później prezentowane na takich wydarzeniach jak Computex iDISTREE. European Hardware Award to coroczny wybór najlepszych produktów dostępnych na rynku europejskim. To także nagrody European Hardware Community.

katana_x-2

O Sound BlasterX Katana
Sound BlasterX Katana to pierwszy na świecie system audio, który jest wyposażony w najmocniejszy wielordzeniowy procesor dźwięku DSP firmy Creative. Mamy więc kartę dźwiękową oraz DAC wysokiej klasy. Całość oferuje 24-bitowy, wysokiej rozdzielczości i imponującej jakości dźwięk, który wypełnia pomieszczenie. Jego potrójnie wzmacniany design, który napędza 5 sterowników, składa się z 2 głośników średnio-niskotonowych, dwóch głośników wysokotonowych i subwoofera, z których każdy jest indywidualnie zasilany wzmacniaczem DSP. Zapewnia to precyzyjne odtwarzanie dźwięku. Wyposażony w BlasterX Acoustic Engine i dekoder Dolby Digital 5.1, Sound BlasterX Katana zapewnia użytkownikom wciągający dźwięk w grach i filmach. Elegancki system audio, wykonany ze szczotkowanego aluminium, posiada również programowalny system oświetlenia Aurora oferującego aż 16,8 miliona kolorów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Sound BlasterX Katana odwiedź stronę http://blasterx.com/katana. Jeśli chcesz uzyskać informacje o European Hardware Awards 2018 sprawdź stronę: http://www.eha.digital/awards/european-hardware-awards-2018-winners-announced/.

Źródło: informacja prasowa.