Sound BlasterX AE-5 podwójnie nagrodzona podczas CES 2018!

Sound BlasterX AE-5 została nagrodzona zarówno w kategorii „sprzęt i komponenty komputerowe” jak i w „akcesoria komputerowe”. Karta dźwiękowa, która jest skrzyżowaniem sprzętu dla audiofili i graczy posiada najlepszy na świecie wzmacniacz słuchawkowy do komputerów PC i pierwszy na świecie zintegrowany kontroler RGB.

Nowy Jork – 9 listopad 2017 ¬– Creative Technology Ltd ogłosiła dzisiaj, że karta dźwiękowa Sound BlasterX AE-5 zdobyła nagrodę CES 2018 InnovationAwardsHonoree w dwóch kategoriach: sprzęt i komponenty komputerowe oraz akcesoria komputerowe.

Stworzona do dostarczania najwyższej jakości dźwięku przy pełnej sile 122 dB 32-bit/384kHz z DAC ESS Sabre™, Sound BlasterX AE-5 jest pierwszym tego rodzaju urządzeniem wyposażonym w Xamp, specjalnie zaprojektowanym wzmacniaczem słuchawkowym i wbudowanym kontrolerem RGB z możliwością pełnego dostosowania systemu oświetlenia Aurora Reactive – który działa nawet z pakietem Aurora Reactive SDK, aby programiści mogli swobodnie dostosowywać, animować i synchronizować to oświetlenie wraz z innymi produktami Sound BlasterX.
Produkty biorące udział w tym prestiżowym plebiscycie są oceniane przez zespół niezależnych projektantów, inżynierów i przedstawicieli mediów branżowych, aby wyróżnić wybitne wzornictwo i inżynierię w najnowocześniejszych produktach elektroniki użytkowej w aż 28 kategoriach.

PastedGraphic-1(1)

Produkty oceniane są pod kątem ich właściwości konstrukcyjnych, estetycznych, projektowych, zastosowania / funkcji i wartości użytkowej, unikalnych bądź nowych cech oraz tego, jak projekt i innowacja produktu wypada w bezpośredniej konfrontacji z konkurencją. Produkty wybierane jako CES InnovationAwardsHonorees pokazują innowacyjność i zaawansowaną inżynierię, która wyróżnia się na tle podobnych urządzeń. Wszystkie urządzenia wybrane podczas CES 2018 można znaleźć na stronie: ces.tech/innovation.

Karta dźwiękowa Sound BlasterX AE-5 zostanie zaprezentowana na CES 2018, największych targach elektroniki konsumenckiej, które odbędą się w dniach 9-12 stycznia 2018 w Las Vegas w The Ventian, poziom 2, Veronese 2504. Aby uzyskać więcej informacji na temat Sound BlasterX AE-5 odwiedź stronę: creative.com/blasterx-ae5.

Źródło: informacja prasowa.