Sony Xperia™ E4g Łatwy w użyciu, szybki smartfon w jakości Sony

Na początku tego miesiąca, Sony Mobile Communications („Sony Mobile”) przedstawiło Xperia™ E4; niedrogi, łatwy w obsłudze smartfon z ogromną żywotnością baterii, w uznanym wzornictwie Sony. Teraz Sony prezentuje ekscytujący smartfon Xperia™ E4g, oferujący tę samą łatwość użytkowania i wysoką wydajność baterii połączoną z transmisją danych 4G LTE.

‒ Xperia E4 powstała, by wprowadzić do tańszych urządzeń wiele cech premium, których klienci oczekują od Sony. Xperia E4g zapewnia tę samą jakość i łatwość użytkowania, uzupełnioną o superszybką łączność 4G LTE ‒ powiedział Tony McNulty, Wiceprezes, Value Category Business Management, Sony Mobile.

‒ Dzięki prostej konfiguracji i wyróżniającej się na rynku baterii, która gwarantuje 2 dni nieprzerwanej pracy, oba modele mogą stanowić wartościową propozycję dla wszystkich, którzy w przystępnej cenie chcą korzystać z technologii premium Sony ‒ dodał Tony McNulty. ‒ Nasi klienci otrzymują smartfony z wydajnością, designem i żywotnością dostępną dotychczas jedynie w urządzeniach z najwyższej półki.

ŁATWY I SZYBKI START BEZ ZBĘDNYCH OCZEKIWAŃ. APARAT – WŁĄCZ I ZRÓB ZDJĘCIE!

Xperia E4g jest zbudowana tak, by można było bardzo prosto i szybko skonfigurować smartfon i korzystać zeń niemal tuż po wyjęciu z opakowania. Nowi użytkownicy Xperii w superszybki i łatwy sposób mogą przenieść swoje dane z innych urządzeń z systemem Android, Windows lub BlackBerry. Aplikacja Xperia Transfer pozwala na kopiowanie kontaktów, zdjęć, zakładek, aplikacji, muzyki, wiadomości i wielu innych danych w sposób bezpieczny i bez kłopotów lub obawy przed utratą czegokolwiek ważnego.

Fotografowanie smartfonem stało się jeszcze łatwiejsze: dzięki funkcji Automatycznego Rozpoznawania Sceny aparat dostosuje ustawienia obrazu aż do 52 typowych scenerii, ułatwiając uchwycenie idealnego momentu, gdziekolwiek się znajdziesz. Dzięki NFC można podzielić się swoim dorobkiem fotograficznym za pomocą jednego dotknięcia.

Xperia E4g ma minimalistyczną nakładkę Android od Sony, ale również interfejs Simple Home cechujący się większymi ikonami i wyświetlający wszystkie ulubione aplikacje na jednym ekranie. Dzięki temu nie trzeba już chować ich głęboko w folderach – to idealne rozwiązanie dla tych, którzy używają smartfonu do konkretnych zadań.02_Xperia_E4g_Black_Group_1

NA TWÓJ ZNAK – Z CHARAKTERYSTYCZNYM DESIGNEM SONY

Xperia E4g jest na wskroś… Sony. Dyskretnie zaokrąglona i wytrzymała, doskonała do obsługiwania jedną ręką, dostępna w kolorze czarnym lub białym. Xperia E4g zachowuje ponadczasową formę produktów z linii Xperia – precyzyjnie wykończony przycisk zasilania, wypukłą powierzchnię lustrzaną, na której umieszczono jest logo. oraz stalowy pierścień otaczający aparat. Do tego: odporny na zarysowania ekran, by dodać właściwy ton klasy premium.

SMARTFON ZBUDOWANY DLA SZYBKOŚCI ‒ 4G LTE, DWUDNIOWA PRACA BATERII, ZASILANY PRZEZ PROCESOR 1.5 GHZ QUAD-CORE

Xperia E4g jest przygotowana do najszybszych transferów 4G LTE – co oznacza, że możesz cieszyć się najszybszym pobieraniem informacji, sprawdzaniem tras na mapie, wysyłaniem i przeglądaniem e-maili, wysyłaniem zdjęć do przyjaciół i rodziny w sekundę oraz słuchaniem muzyki w streamingu bez opóźnień.

Najnowsze smarttfony Sony są znane z niezrównanej wytrzymałości baterii. Pod tym względem Xperia E4g nie jest inna. Posiada potężną baterię 2300mAh, która osiąga do dwóch dni wytrzymałościi; co eliminuje konieczność regularnego ładowania. Jeśli to nie wystarczy, jedno kliknięcie aktywuje tryb baterii STAMINA, który reguluje zarządzanie energią oraz tryb Ultra STAMINA, który utrzyma aktywność telefonu przez tydzień na podstawowych funkcjach.

Dzięki sprawnej i szybkiej wydajności, Xperia E4g ma dobrze dostrojony procesor 1.5 GHz Quad-core, co oznacza, że można używać wielu aplikacji, surfować w sieci i oglądać filmy jednocześnie.

Xperia E4g będzie dostępna w Polsce w wybranych kanałach sprzedaży od kwietnia w cenie 799 zł2.

Pełne dane techniczne można znaleźć na stronie: http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-e4-g/specifications/

Źródło: Informacja prasowa